Спорт

Мер Винницы Гройсман пообещал финансово поддержать женскую волейбольную команду, которая борется за выход в суперлигу

18 лютого 2010, 12:56

Вінницький міський голова Володимир Гройсман пообіцяв фінансово підтримати жіночу волейбольну команду «Медуніверситет-Олімп-Вінниця», яка має шанси потрапити у суперлігу.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомили в управлінні у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, під час зустрічі тренерів Олександра Бондаренка та Олександра Краєвського з мером, В.Гройсман пообіцяв у межах можливостей бюджету запланувати кошти для жіночої волейбольної команди, яка уже піднялась на високий рівень. «…я обіцяю, що ми обов'язково розглянемо можливість підтримати фінансово вашу команду», - сказав міський голова.

Наприкінці зустрічі тренери подарували В.Гройсману волейбольний м'яч з автографами спортсменок. А волейболістки та їх тренери від міської влади отримали пам'ятні подарунки та подяки від міського голови.

Перші вагомі результати вінницької волейбольної команди «Медуніверситет-Олімп-Вінниця» були здобуті 12 років тому. Тоді дівчата посіли перше місце серед команд першої ліги. Через рік стали переможцями у вищій лізі та в 2004 році увійшли у суперлігу, з якої невдовзі вибули через брак коштів.

У 2009 році вінничанки знову здійснили прорив у спортивній кар'єрі і тепер двічі на день увесь робочий тиждень тренуються для того, аби знову увійти до суперліги.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі