Місто

Мер Вінниці перевірив, як ремонтують дитячі садочки міста

20 жовтня 2016, 15:21

 

 У Вінниці проводиться реконструкція дитячого садочка № 73, що по вулиці Космонавтів, 64 та садочка № 77, по вулиці Короленка, 19.

Міський голова Сергій Моргунов перевірив, як проводиться ремонт у садочках та дав деякі доручення, аби маленьким вінничанам було комфортно перебувати у ДНЗ.

Реконструкція приміщення ДНЗ № 73. (Космонавтів, 64).

У частині приміщення по Космонавтів,64 раніше розташовувалася школа мистецтв «Вишенька». У 2015 році вона переїхала у власне приміщення по вулиці Василя Порика. Ремонт приміщення робиться частково, адже паралельно навчаються діти. Приміщення садочку переплановують, аби збільшити кількість місць для дітей.

Кошторисна вартість реконструкції становить 28,5 млн. грн.

Розпочалися ремонтні роботи у липні місяці. Під час реконструкції планується замінити підлогу, двері, вікна. Облаштувати нову внутрішню систему опалення, вентиляції, водовідведення, водопостачання. А також утеплити фасад та дах.

На даний час на 70% робітники зробили теплу підлогу в групах, половину фасаду утеплили. Звершився монтаж внутрішньої системи опалення. Крім цього проведено реконструкцію харчоблоку та пральні.

У цьому році за кошти бюджету було придбано інвентар в харчоблок, меблі в групи та кабінети, посуд, гастроємності до пароконвектомата та інше.

Завершити усі будівельні роботи планується в грудні цього року.

 

Реконструкція ДНЗ № 77. (Короленка, 19).

Проектом передбачено проведення реконструкції систем енергозбереження, утеплення фасаду та покриття, заміна вікон, реконструкція пожежних драбин та ганків.

Кошторисна вартість реконструкції становить 7,2 млн. грн.

На даний час на 25% утеплили фасад приміщення, замінено майже половину вікон на енергозберігаючі, демонтовано старі пожежні драбини.

В цьому ж році за кошти бюджету для садочка було придбано пароконвектомат, проведено капітальний ремонт харчоблоку.

Мер міста під час об’їзду дав доручення оновити дитячий майданчик в ДНЗ № 77, а також зробити навіс для контейнерного майданчику.

«Близько 50% робіт виконано згідно проекту, ми побачили що є необхідність додатково навести порядок. У нас є два таких важливих моменти, це обстежити ще систему опалення додатково і в разі необхідності замінити магістральні труби і навести порядок, щодо благоустрою на території дитячого садочка (№ 77))», - каже мер міста.

Завершити усі будівельні роботи планується в грудні цього року.

 

 ДНЗ № 73. (Космонавтів, 64).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДНЗ № 77. (Короленка, 19).

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: садочок 
Матеріали по темі