Місто

Мер Вінниці просить людей похилого віку обмежити користування громадським транспортом в години-пік

3 липня 2020, 12:36

Попри зміну графіку роботи приватних та державних підприємств, громадський транспорт у Вінниці в години-пік вранці та ввечері залишається заповненим. Окрім працівників, транспортом користується також багато людей пенсійного віку. В редакції Вінниця.info надіслали міському голові Сергію Моргунову питання, чи не планують у місті ввести обмеження на проїзд для окремих категорій громадян, аби зменшити навантаження на громадський транспорт в години-пік?

Під час онлайн-брифінгу 3-го липня мер на питання журналістів відповів, що у разі погіршення ситуації із захворюваністю повторне обмеження на проїзд можливе. Також Сергій Моргунов звернувся до літніх жителів міста з проханням, аби вони, за можливості, менше користувалися громадським транспортом в години-пік.

«По-перше, я хотів би нагадати, що зміна графіку роботи підприємств відбулася за рекомендаціями Уряду і на виконання рішення обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій. Саме ці рішення були покликані на зменшення навантаження на громадських транспорт. Наприклад, якщо ми говоримо про працівників міської ради, то вони вже працюють не з 9-ї, а з 8-ї години ранку. «Прозорі офіси» – приймаються відвідувачів з 10-ї години.

Можна сказати, що ситуація із захворюваність на коронавірус серед вінничан буде погіршуватись, і ви це бачите по тій динаміці, яка на сьогоднішній день відбувається. І я не виключаю, що, не дай Боже, нам доведеться вводити якісь додаткові обмеження, тому що найголовніше треба, щоби медики, працівники критичної інфраструктури та правоохоронці добралися вчасно на роботу для того, щоб виконувати свої безпосередні обов’язки, в тому числі, по боротьбі з коронавірусом.

Користуючись нагодою, хочу попросити вінничан поважного віку: ви знаєте, що ви – найбільш незахищена вікова категорія людей, які найбільше можуть піддаватися захворюваності на коронавірус. Не потрібно постійно їздити в транспорті, особливо – в години-пік. Я вас дуже прошу. Тому що ви наражаєте на небезпеку, в першу чергу, себе. І своїх оточуючих, з ким ви перебуваєте в цьому транспорті.

І головне, ми повинні розуміти, що у людей похилого віку постійно слабне імунітет. На це теж треба зважати», – сказав Сергій Моргунов.

Окремо міський голова додав, що на сьогодні Вінницька транспортна компанія в повному обсязі випускає кожного дня на лінію громадський транспорт, а це – 131 тролейбус, 74 трамваї та 60 автобусів.


Нагадаємо, під час брифінгу мер Вінниці також повідомив, що у Вінниця автобус №19 не буде їхати на Вишеньку, аби збільшити кількість рейсів з Хуторів.

Вінниця.info, відео – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: пенсіонери транспорт Вінниця Моргунов 
Матеріали по темі