Суспільство

Мер Вінниці відповів на петицію, в якій просили звільнити його радника Віктора Перлова

12 червня 2020, 12:50

Нещодавно до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій просили мера звільнити свого радника Віктора Перлова. За твердженням автора звернення «Його проекти змін дорожньої інфраструктури міста призводять до систематичного погіршення дорожньої ситуації». Петиція швидко зібрала необхідну кількість підписів, тому під час брифінгу 12 червня міський голова Сергій Моргунов прокоментував дане питання.

«У нас вже декілька років працює робоча група з питань транспорту та мобільності. До неї входять представники громадських організацій, профільних департаментів, патрульної поліції, «Агенції просторового розвитку»… Ця група розглядає широкий спектр питань, пов’язаних з безпекою руху.

Спочатку Віктор був у цій групі як громадський активіст. Потім я запропонував, щоб він став моїм радником. Перші кроки, які ми разом робили в рамках цієї робочої групи, це створення острівців безпеки. Сьогодні патрульна поліція констатує той факт, що повітряно з 2018, 2019 роком кількість ДТП за участі пішоходів зменшилася на 70%.

Це об’єктивний результат ефективної роботи всієї робочої групи.

Думаю, що це повинно бути головним критерієм оцінки роботи, в тому числі і Віктора Перлова як ефективного учасника робочої групи щодо створення комфортних умов для пішоходів, велосипедистів та водіїв», - сказав міський голова.

Нагадаємо, що в листопаді 2018-го радником міського голови на громадських засадах призначено Віктора Перлова.

Вінниця.info, фото - із соцмереж

Теги: ВМР Сергій Моргунов 
Матеріали по темі