Політика

Мер, якого «зняли» депутати, каже, що владу захопив криміналітет. Жителі Жмеринки збираються на мітинг в підтримку Кушніра

24 травня 2018, 11:36

Мер Жмеринки Анатолій Кушнір, якого 22 травня «зняли» з посади місцеві депутати, звернувся до керівництва держави та силових структур. Звернення адресовано Президенту, Прем’єр-міністру, голові Верховної Ради, Генеральному прокурору, голові СБУ, Міністру МВС, директору НАБУ.

Відео оприлюднене на сторінці Анатолія Кушніра в Facebook.

«22 травня в м. Жмеринка відбулось незаконне захоплення влади. Група депутатів на чолі з Юрієм Світлаком, якому пред’явлено обвинувачення у скоєному злочині, перебаченого ч. 3 ст 386 ККУ безпідставно та незаконно розпустили виконавчий комітет Жмеринської міської ради, звільнили заступників і достроково припинили мої повноваження як міського голови. Всі ці дії відбувались у присутності великої кількості осіб з кримінальним минулим, які в свою чергу залякували депутатів, працівників виконкому та чинили психологічний тиск на них. Вищезазначені особи захопили кабінет міського голови та заступників, чим перешкоджали здійсненню посадових осіб органів місцевого самоврядування своїх повноважень. На даний час Жмеринська міська рада не може працювати в нормальному режимі, оскільки в діяльність державної установи втручаються сторонні сумнівні особи.

Я як посадова особа, вибрана територіальною громадою для представлення її інтересів, звертаюсь до вас з проханням вивчити зазначену ситуацію та прийняти необхідні міри для відновлення законності та державного устрою в м. Жмеринка», - зачитав звернення Анатолій Кушнір.

Разом з тим в соцмережі Фейсбук жителі Жмеринки створили групу на підтримку мера. Сотні репостів його звернення і сотні коментарів в підтримку Анатолія Кушніра. На 12 годину жмеринчани збираються до міськради, щоб висловити протест проти незаконних дій депутатів та секретаря.

 

24 травня о 12.45 в Жмеринці на площі перед мерією мітинг протесту

 

Нагадаємо, 22 травня депутати Жмеринської міської ради на позачерговій сесії висловили недовіру міському голові Анатолію Кушніру та проголосували за дострокове припинення його повноважень.

Вiнниця.info, фото, відео - з соцмереж

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: протест мер розпуск 
Матеріали по темі