Місто

Мерія дала відповідь на петицію вінничан про садочок і школу в «Академічному»

18 квітня 2016, 10:32

 1 квітня на сайті петицій було зареєстровано звернення, в якому вінничани просили розглянути можливість будівництва дитячого садочка в мікрорайоні Академічний мінімум на 110 місць та підняли питання школи в мікрорайоні.

Так як петиція набрала необхідну кількість голосів, в мерії 18 квітня дали публічну відповідь, де зазначено, що будівництво дитсадка і школи передбачено Генпланом. Також повідомили, що школу не почали будувати через велику кошторисну вартість проекту.

«…Будівництво дошкільного навчального закладу на 110 місць передбачено Генеральним планом забудови при будівництві ІV кварталу мікрорайону.

Крім того, детальним планом території в мікрорайоні «Академічний» передбачено будівництво школи на 1200 учнівських місць. Однак, роботи з її будівництва не починалися у зв’язку із великою кошторисною вартістю даного проекту.

Разом з тим, питання будівництва шкіл та дошкільних закладів в нових мікрорайонах міста знаходиться на особливому контролі керівництва Вінницької міської ради та є пріоритетним щодо розвитку галузі «Освіта» у місті. Оскільки доходів міського бюджету не достатньо для будівництва нових закладів освіти, відповідальними департаментами міської ради ведеться робота щодо залучення інвестицій та коштів державного фонду регіонального розвитку…», - зазначено у відповіді.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція 
Матеріали по темі