Місто

Мерія не готова купувати в приватної фірми напівзношене обладнання льодової ковзанки за 34 мільйони

9 грудня 2019, 11:05

У Вінницькій міськраді відповіли на петицію, в якій просили зберегти ковзанку Льодового клубу в Центральному парку. Приватний власник пропонував міськраді купити каток, як з’ясувалась, ціна питання 34, 2 млн гривень за обладнання, яке на 30 – 40% зношене. В мерії зазначають, що таких коштів не передбачено в бюджеті тому відмовляються від першочергового права купівлі катка. Для порівнянна вказують, що в 2019 році фінансування 7 муніципальних спортивних шкіл та секцій, де займається 2,5 тисячі дітей обходиться міському бюджету 34,6 млн. грн.

«Розглянувши Вашу петицію стосовно ситуації, яка склалась з ковзанкою «Льодовий Клуб», розташована за адресою: м. Вінниця, вул. Хлібна, 1, виконавчий комітет міської ради повідомляє наступне.

В результаті проведеної влітку 2019 року оцінки льодової ковзанки по вул. Хлібна, 1, визначено ринкову вартість майна та обладнання, що належить ТОВ «Галактика відпочинку» в сумі 34 209 486,00грн.

За висновками експертів різні види обладнання ковзанки мають зношеність в середньому на 30-40%, що призвело б, у разі придбання, до додаткових ризиків виникнення витрат, необхідних для оновлення зношеної матеріальної бази.

Слід зауважити, що на фінансування семи муніципальних спортивних шкіл та секцій, де сьогодні займається 2,5 тисячі дітей, на 2019 рік в бюджеті громади передбачено 34,6 млн. грн.

Зважаючи на ці фактори та неможливість передбачення в міському бюджеті такої значної суми кошті для придбання вищевказаного об’єкта, міська рада рішенням від 29.11.2019р. №2070 вирішила відмовитися від переважного права купівлі частки нерухомого майна для потреб Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, а саме: 19/20 часток нежитлової будівлі - критої льодової ковзанки загальною площею 2 980,3м 2 по вул. Хлібна, 1 у м. Вінниці та розміщеного в ній обладнання», - зазначено у відповіді.

Вiнниця.info

Теги: петиція каток 
Матеріали по темі