Місто

Мерія планує створити комунальне підприємство «Центр історії Вінниці»

14 лютого 2017, 14:52

 У Вінниці планують створити комунальне підприємство «Центр історії Вінниці». Відповідний проект рішення підготували до сесії Вінницької міської ради.

Директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук, повідомив Вінниця.info, що комунальне підприємство займатиметься збором експозицій, на основі яких планують створити музей міста.

«У Вінниці з часом має бути власний музей. «Центр історії Вінниці» створюється для того, щоб зібрати по крупицях експозицію, яка стосується історичного життя Вінниці, та стосується всіх тих питань, які до сьогодні не висвітлювались так широко. Мова йде і про розкопки, які ведуться на території міста і про ті споруди, замки і археологічні артефакти, які знаходять археологи в місті. Все це має в собі поєднати «Центр історії Вінниці», і потім вже стати безпосередньо музеєм міста, де буде зібрано багато цікавих і різноманітних експозицій», - прокоментував М. Філанчук.

В Статуті підприємства, яке планують створити, зазначено мету його діяльності:

  • Дослідження історії та культури міста Вінниця та Поділля;

  • Популяризація історичної та культурної спадщини Вінниці та Поділля;

  • Організація культурно-просвітницького життя міста через виховну, просвітницьку та методичну роботу;

  • Сприяння підвищенню туристичної привабливості міста Вінниця;

  • Формування відповідальної та згуртованої міської громади, свідомої своїх цілей і прагнень;

  • Формування громадянина України – гармонійно розвиненої особистості, яка на основі знань про минуле Вінниці матиме сформовану міську ідентичність.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: музей КП 
Матеріали по темі