Місто

Мерія Вінниці «роздаватиме гроші» за новорічне прикрашення вікон, балконів, будівель та прибудинкових територій

7 грудня 2010, 15:16

У Вінниці оголошується конкурс на найкраще новорічне прикрашення вікон, балконів, будівель та прибудинкових територій.

Про це на прес-конференції повідомив мер Вінниці Володимир Гройсман.

«Цього року до новорічного свята ми вводимо в місті новий елемент і хочемо, щоб це було традицією – це прикрашення споруд, будівель, закладів. Ми оголосили конкурс на краще новорічне прикрашення вікна, балкону, будівлі, прибудинкової території», - повідомив мер Вінниці.

Він зазначив, що переможці конкурсу отримають грошові премії. «В нас на сьогоднішній день є 7 премій від 2 до 10 тисяч гривень, а переможці цього конкурсу отримають грошову винагороду», - сказав В.Гройсман.

Мер Вінниці закликає вінничан взяти активну участь у конкурсі та створити настрій самим собі та людям навкруги. «Ми сподіваємось на те, що вінничани активно долучаться до цього конкурсу. З одного боку такі світлові ілюмінації створюють святковий настрій, з іншого боку це буде приємно людям і участь в цьому конкурсі можуть взяти усі вінничани», - сказав В.Гройсман.

У свою чергу начальник управління культури Вінницької міської ради Ірина Френкель повідомила, що для участі у конкурсі необхідно надати заявку в управління культури до 29 грудня або за телефоном 59-50-53. «Конкурс проводитиметься з 29грудня 2010 року по 14 січня 2011 року. На закриття головної ялинки 15 січня 2011 року будуть вручені призи переможцям», - сказала вона.

І.Френкель зазначила, що при оцінюванні прикрашень враховуватиметься оригінальність, креативність та сам настрій композиції.

В комісію, яка визначатиме кращі роботи входять представники усіх управлінь, а за ініціативою мера Вінниці В.Гройсмана у склад комісії увійшли ще три журналісти.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі