Місто

Мерія Вінниці взялася за 8-ме Березня в середині літа

28 липня 2010, 16:26

Управління капітального будівництва Вінницької міської ради приступило до капітального ремонту вулиці 8-го березня, що у Староміському районі Вінниці.

Через спеку роботи на цій ділянці ведуться в основному вночі.

Зараз на цій вулиці влаштовують тротуар та встановлюють бордюр вздовж дорожнього полотна, а після спаду спекотної погоди дорога на вулиці буде покрита вирівнювальним шаром асфальтобетону.

Загалом на середину літа у Вінниці вже капітально відремонтовано 3,35 км дорожнього покриття на загальну суму понад 5 млн. гривень.

Зокрема відновлено вул. Пирогова від вул. Гоголя до центрального входу у лікарню ім. Пирогова та в районі ринку «Сатурн», вул. Коцюбинського від вул. Нансена до вул. 50-річчя Перемоги, перехрестя вул. Першотравневої та Хмельницьке шосе, вул. 8 Березня та Островського.

Згодом ремонтники візьмуться за виконання комплексу робіт по проїзду Пирогова від вул. Скалецького до вул. Зодчих з його розширенням, а також проведення вибіркового капітального ремонту вул. Скалецького.

Окрім того, на на ремонті доріг міста запроваджена нова технологія ямкового ремонту шляхом зашпаровування швів та тріщин дорожнього полотна із допомогою гумово-мастичної суміші

- Усі роботи, які були заплановані у поточному році по ремонту доріг та благоустрою, виконуються згідно графіку, - зазначив мер Вінниці Володимир Гройсман. - Віднайти кошти на ці потреби, в тому числі і капітальний ремонт доріг, нам вдалось за рахунок збільшення надходжень до бюджету розвитку від продажу та оренди землі і комунального майна. За останні роки нам вдалось вивести цей процес із тіні і збільшити надходження до бюджету від цієї діяльності у 4-5 разів. А головне те, що ми ефективно та надзвичайно раціонально використовуємо кошти міської скарбниці, тому всі заплановані роботи будуть виконані.

Нагадаємо, що у червні виконавчий комітет Вінницької міськради вирішив виділити 12,001 млн. гривень на ремонт доріг у 2010 році.

Загалом у Вінниці 365,5 км доріг, з яких 176,5 км - з асфальтобетонним покриттям, решта - зі щебеневим.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі