Суспільство

Меру громади на Вінниччині Зеленський присвоїв звання «Заслужений будівельник України»

9 грудня 2021, 11:37

Мер територіальної громади Іллінців Володимир Ящук відтепер має звання «Заслужений будівельник України». Вчора, 8 грудня, про це відповідний указ підписав Володимир Зеленський.

«Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №626/2021 від 8 грудня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування» Іллінецькому міському голові Володимиру Ящуку за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений будівельник України», - повідомляють у Іллінецькій міській ТГ.

Нагадаємо, ще вчора ми писали про те, на базі ULEAD з Європою у Києві, відбулась зустріч – обговорення екологічних питань в Україні. Тема: «Інфраструктура: людина та довкілля» в рамках «Міжнародного експертного обговорення 2021: Партнерство для розвитку». На дискусію запросили міського голову Іллінецької громади на Вінниччині.

Володимир Ящук поділився досвідом успіху по впровадженню муніципальної програми екологічного та економічного поводження з відходами. Цей населений пункт визнаний в області, країні та у Європі, як один з лідерів у цій галузі. Сюди приїздять набувати досвіду з різних українських громад. А от сьогодні вирішили запровадити в Іллінцях ще й екотуризм. За головну локацію стане міський полігон побутових відходів. На його місці працюють підприємства по переробці та утилізації вторинної сировини. А там, де раніше тоннами тліло сміття – нині росте яблуневий сад, який місцеві називають райським. Туди запрошують екотуристів на екскурсії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина мер звання 
Матеріали по темі