Суспільство

Меру одного з міст Вінниччини премію, надбавку і матеріальну допомогу затвердять на рік вперед?

14 грудня 2018, 12:56

 У Гніванській міській ОТГ підготували проект рішення, яким передбачається надбавку в розмірі 100% окладу та преміювання у розмірі 100% до посадового окладу міського голови Володимира Кулешова здійснювати з січня по грудень 2019 року. Також передбачено протягом 2019 року надати міському голові матеріальну допомогу.

Проект рішення, який підготували до сесії на 20 грудня, опубліковано на сайті міської ради.

«…міська рада ВИРІШИЛА:

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями, Положення про преміювання працівників апарату міської ради установити з 01 січня 2019 року:

2. на 2019 бюджетний рік міському голові Кулешову Володимиру Володимировичу надбавку за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи в розмірі 100% його посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислуги років, як посадовій особі, що постійно займається розробленням проектів нормативно-правових актів та проводить експертизу таких актів;

3. здійснювати преміювання з січня по грудень 2019 року за якісне виконання службових обов’язків, творчий підхід до вирішення соціально-економічних проблем міста міського голови Кулешова В.В. у розмірі 100% до посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, високі досягнення в праці, тощо щомісячно у межах фонду оплати праці. При наявності економії фонду оплати праці щомісячний розмір премії (а також преміювання з нагоди відзначення державних, професійних свят, ювілеїв) може бути збільшений відповідно до Положення про преміювання працівників виконавчого апарату згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради.

4. протягом 2019 року надати міському голові Кулешову В.В матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати», - зазначено в документі.

Нагадаємо, в м. Гнівань на Вінниччині за підтримки ЄС реалізовують проект енергоефективності, загальний бюджет якого складає 970 тис. євро. Як утепляють дитсадки за кошти ЄС показали в жовтні. Але і без інцидентів в громаді не буває, 2 жовтня у день проведення сесії Гніванської ОТГ, одного з депутатів вивезли в ліс і побили, а міського голову в робочому кабінеті облили кров’ю.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: проект рішення премія 
Матеріали по темі