Місто

Меру Вінниці допомагають 5 заступників та 7 радників, яким щомісяця платять 351 тисячу гривень

22 квітня 2021, 10:28

Вінницький міський голова не рекордсмен за кількістю заступників та радників серед мерів обласних центрів України. У Сергія Моргунова 5 заступників та 7 радників, помічників у мера Вінниці немає. Загальна сума зарплат 12 осіб – 351 тис гривень. Найбільше заступників є у мерів Харкова та Києва, там їх по 11, на третьому місці - Івано-Франківськ, де мер має 9 заступників і 23 радники.

Рух ЧЕСНО проаналізував, скільки людей допомагають працювати міським головам обласних центрів та скільки ця допомога коштує мешканцям міста.

«Враховувалися лише ті особи, що працюють у міськрадах та їхніх виконавчих органах на платній основі. І дуже важливо, щоб мешканці міст співставляли кількість населення з кількістю заступників. Витрати на замів, радників та помічників мерів у містах із практично однаковим населенням та бюджетом можуть відрізнятися у шість разів. Кандидатури заступників мера подає сам міський голова, а погоджує їх рада. Як правило, заступники входять до виконкому. Депутати ради можуть виразити недовіру заступнику міського голови або своїм рішення вивести його зі складу ради, що автоматично має означати його звільнення», - зазначено в публікації.

Мер Вінниці Сергій має 5 заступників, за даними «Чесно» загальна сума їх місячних зарплат складає 237 тисяч гривень. Навантаження на одного заступника – 78 тисяч населення.

Всі 12 заступників та радників за даними «Чесно» отримують 351 тис гривень зарплати.

Нагадаємо, у мера Вінниці також є 15 радників на громадських засадах.Заступниками міського голови є Матусяк Сергій Володимирович; Очеретний Андрій Михайлович; Тимощук Сергій Володимирович; Форманюк Микола Вікторович та Якубович Галина Анатоліївна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: заступники та радники мера 
Матеріали по темі