Суспільство

Мешканці Тростянця поскаржилися в поліцію на місцевий спиртзавод, працівники якого пошкодили новий асфальт

29 липня 2020, 16:15

28-го липня жителі вулиці Набережна в Тростянці звернулися до поліції через те, що працівники Тростянецького спиртового заводу пошкодили новий асфальт, який нещодавно проклали на цій вулиці. Громадяни просять правоохоронців відреагувати на факт вандалізму. 29-го липня під час зустрічі з головою Вінницької ОДА мешканці Тростянця також підняли це питання.

«Вони нахабно пропороли свіжий асфальт, який люди так давно просили. І голова ОТГ Людмила Червонецька все ж постелила його, незважаючи на карантин, незважаючи на «дірку» в бюджеті. А вони волочили якийсь стовп і пропороли метрів 100 асфальту. І нікому не повідомили, доки ми не підняли це питання і не написали заяву», – поскаржився місцевий житель та активіст Андрій Терехов.

Як розповіла інша місцева мешканка, дорогу по вулиці Набережній не ремонтували щонайменше з 1957-го року.

«І от в цьому році нарешті, дякую нашій голові, зробили нам гарну дорогу. Ми тішилися, ми раділи, ледь не танцювали на тій дорозі. Таке враження складається, що ці люди роблять навмисно якесь зло», – каже жінка.

«Вчора стався випадок, їхав трактор, гідравлікою зачепило асфальт, зробило подряпину. Ми її поремонтуємо, нема проблем», – зазначив представник спиртзаводу.

«Скажіть, будь ласка, ви порахували вартість ремонту дороги на сьогоднішній час? Завтра виходить скинути на рахунок селищної ради 134 тисячі гривень?», – запитала в представника селищна голова Тростянця Людмила Червонецька.

«134 тисячі за ту подряпину?», – зіронізував представник заводу. На що йому звернули увагу, що це не смішно.Фото «подряпини» на новому асфальті в Тростянці

Вінниця.info, фото – з сайту Тростянецької ОТГ, відео – з фейсбук-сторінки голови ОДА Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Тростянецький спиртзавод ОТГ асфальт ремонт Сергій Борзов 
Матеріали по темі