Суспільство

Мешканці Вінниччини за останню добу звертались до «швидкої» півтори тисячі разів

8 квітня 2020, 16:07

На Вінниччині впродовж останньої доби до медиків «швидкої» надійшло 1499 звернень. На виклики 521 раз виїздили бригади, одинадцятьом особам поставили підозру на коронавірусну інфекцію, вісім людей госпіталізували. В області також діють мобільні бригади, які беруть у хворих матеріали для тестування, щоб перевірити наявність в них коронавірусної інфекції.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної ради.

Наразі в області працює 68 мобільних медичних бригад. Станом на 8 квітня такими бригадами було здійснено 77 виїздів, відібрано 93 зразки біологічного матеріалу для тестування. Загалом, з початку епідемії мобільні бригади здійснили 233 виїзди та відібрали 351 зразок біоматеріалів.

Варто зазначити, що на сьогодні на обсервації перебувають троє громадян, які повернулися з-за кордону. На самоізоляції вдома знаходяться 1750 осіб. Також 995 громадян з ознаками ГРВІ зараз під наглядом сімейних лікарів.

На амбулаторному лікуванні перебуває 36 осіб з пневмонією, з них троє дітей. У результаті було проведено 14 швидких тестів (38%), а також 9 тестів (25%) на полімеразну ланцюгову реакцію.

Протягом останньої доби в області виявлено 29 осіб з пневмонією – 24 дорослих та 5 дітей. На госпіталізацію направлено двоє дітей та шестеро дорослих.

Нагадаємо, 7 квітня у Вінниці за ініціативою «СтопВірус» працівникам «швидкої» передали кількасот захисних комбінезонів та щитків для обличчя.

Станом на 8 квітня у Вінницькій області лабораторно підтверджено 89 випадків коронавірусної хвороби, серед них 7 дітей та 31 медичний працівник. На стаціонарному лікуванні перебувають 44 пацієнта, на амбулаторному – 45. Стан цих осіб задовільний. Крім цього, на стаціонарному лікуванні також знаходяться 28 осіб з підозрою на COVID-19.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: швидка коронавірус 
Матеріали по темі