Економіка

Мешканці Вінниці заборгували за тепло та гарячу воду близько 145 мільйонів гривень

22 грудня 2020, 10:04

Станом на 21 грудня мешканці Вінниці боргують за опалення та гаряче водопостачання близько 145 мільйонів гривень. Загалом за спожиті послуги розрахувалися 51,6% вінничан.

Про це інформують в пресслужбі КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Як зазначають в підприємстві, споживачі зобов’язані сплачувати за комунальні послуги не пізніше 20 числа щомісяця відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630.

«Якщо борг великий і ви не можете його погасити одразу, підприємство йде назустріч і пропонує реструктурувати борг, сплативши його частинами. Головна умова при реструктуризації – одразу сплатити 50% від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду. Для укладання договору з реструктуризації необхідно звернутися в службу збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за адресою вул. 600-річчя, 13», – повідомляють в підприємстві.

На час карантину «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює прийом споживачів лише за попереднім записом за номерами (0432)55-16-51 або 46-03-45.

«КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно проводить роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує борг добровільно, за справу береться юридично-договірна служба підприємства і далі справа передається до суду. Звертаємо увагу, рішення на стягнення заборгованості у примусовому порядку відповідно до законодавства може бути прийняте ібез явки самого неплатника», – зазначають в пресслужбі підприємства.

Як йдеться в повідомленні, боржник може потрапити під низку санкцій відповідно до чинного законодавства: штрафи, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон та арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників.

«Такі дії – вимушені, адже від рівня розрахунку споживачів за послуги, залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуги. Тож будьте відповідальними!», – підкреслюють в КП «Вінницяміськтеплоенерго».

В підприємстві закликають всіх вінничан перевірити свої рахунки, і якщо існують несплачені нарахування, розрахуватися якомога скоріше.

Нагадаємо, станом на кінець вересня загальний борг населення Вінниччини за комунальні послуги склав майже 900 мільйонів гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: борги комунальні послуги тепло гаряча вода Вінницяміськтеплоенерго 
Матеріали по темі