Суспільство

Мейн-куни, ельфи та британські шиншили – у Вінниці відбулась виставка котів. Фото

22 вересня 2019, 21:29

21-22 вересня у Вінниці, в приміщенні СК «Термінал», проходила виставка котів. Понад три десятки пухнастих чотирилапих зібрали навколо себе велику публіку.

На мить коти ставали об’єктами потіхи – власники чотирилапих дозволяли бавитись з ними, лише попередньо потрібно було обробити руки антисептиком.

Різноманітні породи пухнастих приваблюють відвідувачів виставки. Люди фотографують котів, запитують у власників про породу, чим харчуються та як за ними доглядати. Тварини тим часом дрімають у своїх тимчасових будиночках.

Пані Світлана приїхала із чоловіком із Кишиніву, привезли двох красунь – Дебору та Шеріл-Джесі. Це порода британська срібляста шиншила.

«Це царська порода, ці котики дуже аристократичні, вони ніколи нічого поганого не зроблять. А ще вони мають неймовірні великі очі, з підводкою. Ці очі всіх підкупають. Ми своїх котиків дуже любимо. Їдять такі котики в основному яловичину, трішки рибки, курячі та перепилинні яйці, вівсянку та котячу травичку. Привезли на виставку маму і доню – Дебору та Шеріл-Джесі. Вони тут майже екзотичні, тому що у вас, у Вінниці, таких котиків не так вже й багато», – розповідає Світлана.

Найбільшу публіку біля себе зібрало тріо – Арнольд, Ашварія та Адель. Це нова порода кішок – ельф – схрещений канадський сфінкс із американським керлом.

«Ми розводимо канадських сфінксів та ельфів. Ельфи – це нова експериментальна порода. Ми її сьогодні вперше на виставці показуємо у Вінниці. Це порода, схрещена – канадський сфінкс з американським керлом. В результаті ми отримали зовнішність, схожу канадського сфінкса, а вушка, як в керла. Також ельф більший за габаритами і за станом здоров’я вони витриваліші і мають жити довше. Це нова порода, вона лише у 2007 році була зареєстрована в Америці, тому прогнози на те, що вони будуть жити довше, ніж канадські сфінкси.

Сьогодні ми привезли кошенят, їм по 8 місяців. Один хлопчик – Арнольд, дві дівчинки – Ашварія та Адель. Суддям дуже сподобалися наші котики, тому що це нова порода. Ми її навіть більше рекламуємо», – каже Ольга.

Також на виставці були рідкісні породи кішок – бенгальська. Коти мають хижий окрас, але дуже лагідний та грайливий характер. Найбільше на виставці було мейн-кунів, більшість з них – величезні. Попри свій строгий вигляд, власники мейн-кунів зазначають, що це дуже лагідні тварини.

Вінниця.info

Теги: коти мейн-кун виставка 
Матеріали по темі