Культура

Международный детский фестиваль народной хореографии «Барвінкове кружало» состоится в Виннице

28 квітня 2010, 17:57

П’ятий Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало» 7-10 травня пройде у Вінниці.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Заступник міського голови Микола Гунько розповів, що цього року кількість учасників, які приїдуть до Вінниці з інших країн та міст України становитиме понад 230 чоловік. У фестивалі народної хореографії візьмуть участь 14 танцювальних колективів, серед них і закордонні колективи, і колективи Вінниччини.

Найчисельніша делегація буде представлена зразковим ансамблем танцю «Ровесник» з м. Воронеж (Росія). Білорусь на «Барвінковому кружалі» презентує заслужений аматорський колектив «Зубрьонок».

Також на ювілейний фестиваль завітає дитяче ревю «Sylaba» з Польщі. У програмі цьогорічного фестивалю заплановано виступи й вихованців художнього училища Xiamen з Китайської Народної республіки та фольклорного ансамблю аутентичних пісень і танців «Дрокієній» з Молдови.

Окраси фестивалю додасть також дитяча хореографічна школа при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю імені Павла Вірського.

Також у програмі фестивалю заплановані виступи народного ансамблю «Подолянчик» з Хмельницького та низки вінницьких колективів. Зокрема, народних ансамблів танцю «Барвінок», «Радість», «Подоляночка», «Джерельце», «Сонечко» та «Непосиди».

За словами директора Центру хореографічної освіти «Барвінок» Петра Бойка, головною метою проведення фестивалю є створення дружньої атмосфери для всіх його учасників з різних країн. «За допомогою «Барвінкового кружала» з'явилася можливість підняти дитячу хореографію на вищий рівень, зміцнити авторитет нашого міста та підтримувати дружні стосунки із багатьма країнами світу», - вважає М.Гунько.

7 травня об 11:30 у театрі ім. Садовського відбудеться церемонія відкриття V Міжнародного дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало».

8 травня, об 11:30 вихованці Центру хореографічної освіти «Барвінок» вітатимуть гостей фестивалю та ветеранів Великої вітчизняної війни сольним концертом, який відбудеться у Будинку Офіцерів. Цього ж дня, о 16:00 усі учасники фестивалю виступатимуть для вінничан та представлятимуть культуру своєї країни.

9 травня усі учасники «Барвінкового кружала» візьмуть участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави у сквері Козицького, після чого пройдуть святковою ходою в параді на честь 65-ї річниці Великої Перемоги. Цього ж дня, о 16 годині, юні танцюристи виступатимуть для ветеранів у центральному парку культури та відпочинку імені Горького.

10 травня у театрі ім. Садовського відбудеться заключний гала-концерт учасників «Барвінкового кружала» та церемонія закриття.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі