Економіка

Міністерство інфраструктури через конкурс «здає» автобусний маршрут Вінниця - Хмельницький

19 листопада 2018, 15:38

 Міністерство інфраструктури оголошує перший конкурс на 58 міжобласних автобусних маршрутів. Конкурс відбудеться 21 грудня. Два маршрути планують зробити з Вінниці до Хмельницького.

«…Ми проведемо перший конкурс нa 58! мaршрутів зa новими, прозорими прaвилaми і зa зaявницьким принципом. Не декількa тисяч долaрів чиновнику, не мaршрути і aвтобусні компaнії чиновникa, які вигрaють зі стaрими aвтобусaми aбо взaгaлі без їх нaявності у компaній, що дaвно нa ринку і вклaли не один мійльйон гривень у пaрк, a: зaповнив документи, відповідaєш усім вимогaм - отримaв мaршрут.

Впевнений, що це стaне дійсно відчутним кроком нa зустріч бізнесу.

Мінінфрaструктури і нaдaлі впевнено крокувaтиме до реформ гaлузі.

Вaжливо нaголосити, що нові мaршрути не відкривaлися з 2013 року», - зазначено в дописі Міністра інфраструктури Володимира Омеляна на сторінці в Фейсбук.

На сьогодні автобусний маршрут Вінниця- Хмельницький обслуговує ПП АТП Кривешко, засновником якого є депутат Вінницької облради Сергій Кривешко (Радикальна партія Олега Ляшка). Вартість квитка 116 гривень. Конкретна марка транспортного засобу, яким перевозять людей, не вказана. Ще один перевізник – ПП Поділля тур (Хмельницький). Вартість квитка 141 гривень.

Вінниця.info, фото з сторінки В. Омеляна

Теги: автобуси 
Матеріали по темі