Суспільство

Міністр культури вручив орден митрополиту Вінницькому і Барському Симеону. Фото

29 липня 2019, 10:26

У Міністерстві культури України відбулося урочисте нагородження державними нагородами. Відзнаку отримав митрополит Вінницький і Барський Симеон, йому вручили орден Ярослава Мудрого IVступеня.

Про це повідомляє прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ,

«Кожен з вас зробив значний внесок у розбудову української культури, ви працювали по різних напрямках, але ваша щоденна кропітка праця чимало значить для нашої держави. З особливою гордістю я вручаю сьогодні вам ці відзнаки – невелику сатисфакцію за вашу віддану працю на благо України», - зазначив Міністр культури України Євген Нищук під час вручення державних нагород. «Я переконаний, що особливо цього потребують люди, які присвячують себе і свій успіх державі, проте не є медійними персонами. Я дякую вам за ваш внесок у розквіт і добробут нашої країни».

Відповідно до Указів Президента від 13 січня 2019 року № 7, 4 травня 2019 року № 188 та 17 травня 2019 року № 236 за значний особистий внесок у культурно-мистецький розвиток Української держави, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність, урочисто нагороджені:

Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня

Владика Симеон (Шостацький Володимир Іванович) - митрополит, керуючий Вінницько-Барською єпархією Української Православної церкви православної церкви України

Орденом Ярослава Мудрого V ступеня

Владика Олександр (Драбинко Олександр Миколайович) - митрополит, керуючий Переяславсько-Вишневською єпархією Української Православної церкви православної церкви України.

Нагадаємо, що 25 липня у Вінниці біля Спасо-Преображенського собору підняли державний прапор України та стяг Вінницько-Барської єпархії ПЦУ. Подію приурочили 1301-ій річниці хрещення Київської Русі.

Як відомо, митрополит Вінницький і Барський Симеон і митрополит Олександр були єдиними священиками УПЦ Московського патріархату, які підтримали створення Православної церкви України. Вони також були єдиними митрополитами УПЦ МП, які взяли участь в Об’єднавчому соборі, за що в Онуфрія заборонили їх в священнослужінні.

Митрополит Симеон перший разом з релігійною громадою Спасо-Преображенського Кафедрального собору перейшов з УПЦ МП до Православної Церкви України.

Вiнниця.info, фото - із сайту єпархії

Теги: церква митрополит Симеон ПЦУ МП 
Матеріали по темі