Політика

Міністри та депутати «Народного Фронту» найкращі у виконанні обіцянок

27 липня 2016, 14:57

 Видання «Слово і діло» проаналізувало перші 100 днів роботи діючого Кабінету Міністрів з точки зору виконання членами Уряду даних обіцянок. Згідно проведеного дослідження, лідером за якісними показниками відповідальності став представник «Народного фронту», міністр молоді і спорту Ігор Жданов (виконав 18 з 23 даних обіцянок , або 78%). До десятки кращих міністрів за цими показниками також увійшли міністр юстиції Павло Петренко (4 місце, 59%), віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко та міністр екології Остап Семерак (поділяють 5 та 6 місця з однаковим показником відповідальності 52%), а також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (8 місце, 50%). До найголовніших виконаних обіцянок видання віднесло заяви Арсена Авакова про запуск до літа нової патрульної поліції в 6 прифронтових містах та міністра освіти і науки Лілії Гриневич про переведення ВНЗ на систему електронного прийому документів.

Голова обласного осередку ПП «Народний Фронт» Костянтин Кармалюк зазначає, що його однопартійці виконують свої обіцянки незалежно від посад.

«Наша політична сила завжди була і буде відповідальною та послідовною у виконанні своїх обіцянок. Тому що люди, не зважаючи на посади і де б вони не знаходилися — або в міністерському кріслі, або в сесійній залі, або в обласному центрі чи в селі займаються конкретними справами, а не популізмом. І це досить просто перевірити», - говорить Костянтин Кармалюк.

Окрім діяльності міністрів видання «Слово і діло», проаналізувало виконання депутатами ВР обіцянок. За інформацією видання, фракція «Народний фронт» посіла перше місце, виконавши найбільшу кількість даних виборцям обіцянок. На другому місці Блок Петра Порошенка. Ця фракція виконала 28% з 1841 обіцянок. Третю сходинку посіли позафракційні депутати, які роздали 793 обіцянки, виконавши з них 211. Рівень їхньої відповідальності – 26,2%. Впритул за позафракційними нардепами йде парламентська фракція «Самопоміч» – 26% виконаних обіцянок, що в кількісному показнику становить 243 з 934 загалом розданих. Замикає п'ятірку «Батьківщина» з 22,8% виконаних обіцянок.

Прес-служба «Народного фронту»

Теги: фронт народний 
Матеріали по темі