Суспільство

Міноборони спростувало інформацію про ліквідацію унікального музею у Вінниці

18 березня 2016, 11:27

 Військово-історичний музей Повітряних сил ЗСУ у Вінниці не ліквідують, а лише перепідпорядкують.

Про це 18 березня заявили в Міністерстві оборони.

«У зв’язку з проведенням у Збройних Силах України організаційно-штатних заходів буде здійснено перепідпорядкування зазначеної філії Командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України. При цьому функціонування музею військової авіації припинятися не буде», - повідомила прес-служба Міноборони.

Нагадаємо, що вінничани написали звернення до С.Полторака, аби музей і експонати залишилися в місті. 

Довідково: Військово-історичний музей Повітряних Сил Збройних Сил України було реорганізовано у філію Національного військово-історичного музею України — музей Повітряних Сил у 2013 році відповідно до наказу Міністерства оборони України від 29.11.2013 № 828 «Про реорганізацію Військово-історичного музею Повітряних Сил Збройних Сил України у філію Національного військово-історичного музею України — музей Повітряних Сил».

Філія музею знаходиться на території командування Повітряних Сил (м. Вінниця, вул., Червоноармійська, 105).

Музейна експозиція складається з двох залів у яких розміщено експозиція і зразки стрілецької зброї та відкритої площадки площею 1,7 га, на якій розташовано понад 40 одиниць військової техніки.

Основний фонд музею Повітряних Сил складає 1388 одиниць. На даний час у музеї за лімітом штатного розпису працює 7 співробітників.

За 2015 рік у музей проведено 194 екскурсії та прийнято понад 5330 відвідувачів.

ВИННИЦА.info

Теги: музей культура 
Матеріали по темі