Суспільство

Міносвіти просить педагогів взяти участь в анонімному опитувані, щоб розвантажити їх від бюрократії

13 вересня 2016, 17:22

 Міністерство освіти і науки України планує провести дебюрократизацію системи освіти, для цього розпочинають масштабне он-лайн-опитування.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МОН.

«Реагуючи на численні звернення вчителів та адміністраторів шкіл, МОН і спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine розпочинають проект «Діти і папери: як досягти балансу в школі?». Цей проект - масштабне он-лайн-опитування щодо розвантаження вчительської та адміністративної роботи з подальшим публічним обговоренням та розробкою плану дій», - зазначено в повідомленні.

Ініціатива спрямована на те, щоб знайти відповіді на три ключові питання:

- що заважає педагогу й адміністратору школи працювати?

- як змінити ситуацію?

- від кого залежатимуть зміни?

Як це працюватиме:

Усі опитування анонімні. До участі запрошуються педагоги й адміністратори закладів освіти (директори та їх заступники) всіх типів та форм власності. До публічного обговорення на другому етапі запрошуються також співробітники відділів і департаментів освіти.

1 етап, 13 вересня – 13 жовтня 2016 р.: системне анонімне опитування з узагальненням результатів, щоб виявити критичні точки в роботі школи, пов’язані з документообігом та звітністю.

2 етап, 6 листопада – 1 грудня 2016 р.: здійснюватиметься відкрите он-лайн-обговорення отриманих даних та розробка пропозицій щодо можливості подальших змін.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: педагоги МОН 
Матеріали по темі