Економіка

Мінрегіон профінансує два проекти від Вінницької області, які перемогли в конкурсі секторальної підтримки ЄС

8 січня 2021, 11:05

Міністерство розвитку громад та територій України визначив переможців конкурсного відбору проектів регіонального розвитку. Було відібрано 56 проектів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісії з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Лідери за кількістю поданих проєктів Львівська область – 68 та Одеська – 54. Від Вінницької області – два проекти.

Як повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов у себе на Фейсбук-сторінці, перший проект Вінницької ОДА «Технологічне майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва». Проект вартістю – 6346,68 тисяч гривен, ініціатором якого виступив Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації у співпраці з Асоціацією ІТ Компаній Вінниці. Загальна ціль проекту - розвиток Вінниччини як технологічного хабу, де молодь бачить перспективи для навчання та професійної реалізації.

Другий проект Агенції регіонального розвитку Вінницької області «Створення інформаційно-аналітичної системи управління регіональним розвитком, як якісної підсистеми в стратегічному плануванні територій Вінницької області», бюджет якого складає 2163,37 тисяч гривень.

«Варто зазначити, що конкурсний відбір проводився в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, де загалом було відібрано 56 проектів на загальну суму понад 535 млн грн», – додає Сергій Борзов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: проект Мінрегіон 
Матеріали по темі