Економіка

Минулого року у Вінницькій області збудували 8 сонячних електростанцій

5 березня 2018, 14:34

 Протягом 2017 року нa території облaсті побудовaно 8 нових сонячних стaнцій тa  введено в експлуaтaцію додaткові потужності нa 2 електростaнціях зaгaльною встaновленою електричною потужністю 43,9 МВт. Зaгaлом, нa території облaсті  встaновлено 36 сонячних електростaнцій, потужністю 119 МВт.

Про це повідомляє департамент ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА.

Окрім того, на Вінниччині працює 26 малих гідроелектростанцій встановленою потужністю 22 МВт, а також 4 когенераційні установки потужністю 3,5 МВт та 1 біогазова установка потужністю 1 МВт.

Зазначені об’єкти альтернативної енергетики протягом 2017 року згенерували 199,1 млн кВт∙год електричної енергії, що забезпечило економію використання традиційних енергетичних ресурсів на 67,4 тис. тонн умовного палива (близько 90 тис. тонн кам’яного вугілля спаленого на ТЕС).

Враховуючи, що протягом минулого року усіма категоріями споживачів області використано 2 484,971 млн. кВт∙год, частка відновлювальної енергетики в загальному споживанні Вінниччини на кінець року складає 8%, що в свою чергу, відповідає ключовим показникам ефективності енергетичної системи відповідно до «Енергетичної стратегії України на період до 2035 року».

Нагадаємо, минулого року були виділені земельні ділянки для будівництва сонячних електростанцій в Піщанському і Чечельницькому районах. Раніше в області запустили сонячну електростанцію потужністю 7 МВт.

Вінниця.info

Теги: електростанції 
Матеріали по темі