Суспільство

Міська рада повідомила, коли у Вінниці планують ремонтувати вулицю Батозьку

6 березня 2019, 17:15

6 березня у Вінницькій міській раді відповіли на петицію, в якій просили капітально відремонтувати вулицю Батозьку, – від залізничного вокзалу до перехрестя з вулицею Академіка Янгеля.

«Рішенням міської ради від 30.10.2015 № 2322 було затверджено «Комплексну стратегію міського транспорту і просторового розвитку м. Вінниці». Це стратегічний документ, який визначає подальший просторовий та транспортний розвиток міста.

Стратегія включає в себе аналіз існуючої ситуації в місті і сформованих тенденцій, а також визначає варіанти подальшого просторового та інфраструктурного розвитку. Однією із основ для значного потенційного розвитку є концептуальні рішення внутрішнього розвитку району вздовж вул. Батозька. В перспективі документом передбачено перекваліфікацію вулиці Батозька в міську транспортну артерію.

Відповідно до програми капітального будівництва на 2016 рік (на замовлення міської ради), департамент капітального будівництва Вінницької міської ради виступив замовником на проектування об’єкту «Реконструкція вул. Батозька (від вул. Коцюбинського до вул. Янгеля) та трамвайної колії в м. Вінниця».

Проектним інститутом ТОВ «Подільський проектний інститут» розроблено проектно-кошторисну документацію, даний проект пройшов експертизу та отримано експертний звіт № 04-07-1095 від 31 серпня 2017 року.

В 2019 році КП «Вінницька транспортна компанія» буде виконувати власними силами поточний ремонт трамвайних колій по вул. Батозька.

Питання реконструкції вул. Батозька (від вул. Коцюбинського до вул. Янгеля) та трамвайної колії буде розглядатись міською радою при формування Програми капітального будівництва на 2020 рік», - зазначено у відповіді на петицію.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт дороги САД  
Матеріали по темі