Місто

Міська рада віддає Якушинцям поліклініку біля колишньої Вінницької районної лікарні

16 червня 2021, 14:45

До сесії Вінницької міської ради, яка відбудеться 25 червня підготували проєкт рішення Про передачу зі сфери управління Вінницької міської ради до сфери управління Якушинецької сільської ради КПН «Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги». Йдеться про поліклініку на Хмельницькому шосе, 92, біля колишньої районної лікарні.

«Передати зі сфери управління Вінницької міської ради до сфери управління Якушинецької сільської ради комунальне некомерційне підприємство «Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької міської ради», - зазначено в документі.

На початку 2021 року, після ліквідації Вінницької районної ради на балансі якої були лікарня і поліклініка, два медичних заклади взяла на свій баланс Вінниця. Медики з «районки» виходили на акцію протесту, щоб не передавали у власність міста, бо боялись втратити роботу. Представники міської ради запевнили, що перепрофільовувати медичний заклад не збираються, робочі місця були збережені після передачі районної лікарні і поліклініки в місто.

Територія лікарні і поліклініки:

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліклініка проект рішення сесії Якушинці 
Матеріали по темі