Місто

Міська рада відповіла на петицію про реконструкцію дитячого санаторію ім. Коцюбинського

19 березня 2019, 17:42

Вінницька міська рада відповіла на петицію, в якій просили реконструювати будинок відпочинку на Старому місті (дитячий санаторій ім. Коцюбинського). Мерія зазначає, що заклад прийняли з державної власності у комунальну. Наразі визначають, хто буде балансоутримувачем даного об’єкту.

«Зазначений у зверненні об’єкт у минулі роки функціонував як лікувально-оздоровчий заклад, а саме Дочірнє підприємство «Дитячий санаторій ім. М. Коцюбинського» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та перебував у державній власності.

Відповідно до ст. 39 Земельного кодексу України використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, плану земельно-господарського устрою з дотриманням будівельних норм, державних стандартів і норм.

Згідно з Генеральним планом м. Вінниці, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2007 р. №1498, зі змінами з актуалізацією за результатами його моніторингу, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 01.02.2013 р. №1140 та положень містобудівних регламентів Плану зонування м. Вінниця, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 04.07.2008 р. №2012, зі змінами, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від від 25.05.2018 р. №1214, земельна ділянка по вул. Маяковського, 243 ДП «Дитячий санаторій ім. М.Коцюбинського» розташована в зоні установ відпочинку і туризму, на землях рекреаційного призначення.

Також повідомляємо, що рішенням Вінницької міської ради від 24.04.2015 р. №2140 надано згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вінниці цілісного майнового комплексу ДП «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського» за адресою: м. Вінниця, вул. Маяковського, 243 разом із земельною ділянкою загальною площею 4,6016 га, за умови, що зазначене майно і земельна ділянка використовуватиметься для соціально-культурних потреб Вінницької міської об’єднаної територіальної громади і не відчужуватиметься в приватну власність.

Наразі відповідними виконавчими органами міської ради опрацьовується питання стосовно визначення балансоутримувача даного об’єкту відповідно до повноважень, після чого буде визначено перспективи розвитку даної території», - йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо, що 22 лютого під час сесії Вінницької міської ради депутати погодили проект рішення про визнання дитячого санаторію ім. М.Коцюбинського таким, що має суспільну цінність для громади. Також мерія вирішила оплатити з державного бюджету борги перед працівниками закладу, цим самим закривши провадження у праві про банкрутство санаторію.

Вiнниця.info

Теги: петиція ВМР санаторій  
Матеріали по темі