Місто

Міська рада відповіла на петицію про ремонт дороги по вулиці Юрія Клена

21 серпня 2019, 15:17

21 серпня на сайті Вінницької міськради опублікували відповідь на електронну петицію, в якій просили відремонтувати ділянку дороги по вулиці Юрія Клена. Мерія зазначає, що сьогодні немає коштів на проведення таких робіт.

«Вашу петицію, щодо ремонту ділянки дорожнього покриття від вул. Юрія Клена, 1 до переходу залізничного вокзалу розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що кошти, які виділені з міського бюджету департаменту комунального господарства та благоустрою на 2019 рік на ремонт вулично-шляхової мережі міста, першочергово розподілялись на магістральні вулиці і вулиці, по яким рухається пасажирський транспорт.

В зв’язку із досить значним обсягом ремонтних робіт на території міста план 2019р. на жаль, не включає в себе робіт по ремонту покриття вул. Юрія Клена, 1 до переходу залізничного вокзалу.

Дане питання залишається на контролі в департаменті та буде розглядатись протягом наступних років при наявності коштів на ці цілі», - йдеться у відповіді на петицію.

Вінниця.info

Теги: петиція ВМР  
Матеріали по темі