Місто

Міська рада відповіла на петицію, в якій просили збудувати новий міст від вул. Нагірної до вул. Скалецького

17 березня 2020, 15:41

17 березня на сайті Вінницької міської ради опублікували відповідь на петицію, в якій громадяни пропонували збудувати новий міст, що сполучав би житловий комплекс «Нагірний» з вулицею Скалецького. Автор звернення зазначив, що шляхопровід через річку можна назвати в честь Коцюбинського або Шевченка.

У мерії зазначають, що, згідно з генеральним планом, в обласному центрі передбачено влаштування мосту для створення зв’язку з вул. Р. Скалецького до вул. Нагірної. Втім про дату реалізації планів наразі не йдеться.

«…Планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них.

Станом на 10.03.2020 р., згідно з Генеральним планом м. Вінниці, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2007 р. №1498, зі змінами з актуалізацією за результатами його моніторингу, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 01.02.2013 р. №1140 та положеннями містобудівних регламентів Плану зонування м. Вінниця, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 04.07.2008 р. № 2012, зі змінами, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 27.06.2019 р. № 1857, передбачено влаштування мосту для створення зв’язку з вул. Р. Скалецького до вул. Нагірної.

Положення генерального плану та визначення планувальної організації і розвитку відповідної території буде уточнено Детальними планами територій», - йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо, в жовтні 2019-го на сесії Вінницької міськради затвердили проект рішення про розроблення детального плану мосту, що з’єднає Тяжилів і Замостя. За проектом, міст буде підвісним. Тaкий вaріaнт – нaйбільш економічно ефективний. Новий шляхопровід зaбезпечить aвтомобільний, пішохідний тa велорух. A у мaйбутньому не виключено, що цим нaпрямком можнa буде відкрити новий мaршрут громaдського електротрaнспорту.

Вінниця.info

Теги: петиція ВМР міст 
Матеріали по темі