Місто

Міська рада відповіла на петицію вінничанина, який просив «врятувати особняк Длуголецького»

12 квітня 2021, 17:43

У Вінниці планують відреставрувати будівлю пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголецького», що по вулиці Магістратській, 66. Дозвіл на проектування реставрації будівлі, виконком міської ради надав закладу «Вінницька дитяча художня школа

Вінницький історик раніше зареєстрував петицію, в якій просив скасувати заплановані ремонтно-реставраційні роботи будівлі. Автор пропонував створити робочу групу для напрацювання необхідних досліджень, провести конкурс для розробки проекту реставрації будівлі, провести слухання.

У міській раді 12 квітня оприлюднили відповідь на дану петицію. В повідомленні зазначили, що проведення конкурсу не передбачене законодавством України.

«За інформацією, наданою департаментом культури, закладом «Вінницька дитяча художня школа» відповідно до програми реставрації, затвердженої рішенням виконавчого комітету, було оголошено закупівлю робіт з проектування Реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголенцького», на даний час закупівлю згідно з предметом закупівлі, відмінено з підстави, що передбачена згідно з ч. 19 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Проведення зазначеного Вами виду конкурсу, а також експертних та громадських слухань при виконанні ПКД не передбачено чинним законодавством. Визначення виконавця ПКД, який також здійснює технічний та авторський нагляд за веденням реставрації, відбувається за результатом тендерної закупівлі», – відповіли у міській раді.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: особняк Длуголецького петиція реставрація 
Матеріали по темі