Місто

Міський голова повідомив, якими засобами захисту забезпечені лікарні Вінниці

25 березня 2020, 18:43

В умовах боротьби проти коронавірусу в місті залишається проблема з наявністю засобів індивідуального захисту. До прикладу, захисними біокостюмами Вінниця забезпечена лише на 18%. Також очікуються поставки додаткових апаратів штучної вентиляції легень та тестів на коронавірус.

Про це стало відомо під час спільного брифінгу міського голови Сергія Моргунова та очільника Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського.

Станом на 24 березня в лікарнях міста є:

  • 21 тисяча рукавичок;
  • 561 щиток для обличчя;
  • 117 тисяч масок;
  • 684 респіраторів третього ступеню захисту, (крім тих, що прийшли централізованою поставкою);
  • 4000 респіраторів другого ступеню захисту;
  • На 60% забезпечено дезінфекційними та антисептичними засобами;
  • 250 швидких тестів на коронавірус (крім тих, що надійшли поставкою);
  • 50 апаратів штучної вентиляції легень.

Також Сергій Моргунов відмітив, що міська рада замовила окремо ще 3500 тестів та 20 апаратів ШВЛ. Свого часу на необхідні закупівлі в місті виділили майже 50 мільйонів.

Окремо міський голова звернувся до волонтерів та подякував за їх активність в останні 14 днів, коли різні люди взялися допомагати літнім вінничанам, які сидять вдома, з доставкою харчових продуктів та сплатою комунальних послуг. Також він закликав волонтерів допомагати з поставкою медичних засобів, які ті зможуть придбати. Кошти місто, в разі потреби, на це виділить.

«Фактично, ми всі стоїмо в черзі і шукаємо, де тільки можливо придбати необхідні речі. Гроші в нас є, але нам не вистачає, в першу чергу, засобів індивідуального захисту», ‒ відмітив мер.

Нагадаємо, 25 березня через поширення коронавірусної інфекції в країні Уряд вирішив запровадити надзвичайну ситуацію та продовжити карантин до 24 квітня.

У Вінницькій області виявили перший випадок захворювання на COVID-19. Захворіла мешканка міста Вінниці.

Вінниця.info

Теги: коронавірус закупівлі лікарні 
Матеріали по темі