Культура

«Міс Вінниця-2009» Ольга Безпалько: Конкурс дав зрозуміти те, що, окрім своєї основної професії, я хочу реалізувати себе творчо

2 березня 2010, 18:57

За кілька днів минулорічна переможниця конкурсу «Міс Вінниця» передасть свій титул іншій дівчині. Що змінилось за рік у житті та з якими почуттями Ольга Безпалько покидає почесну посаду «найкрасивішої дівчини Вінниці» ми поспілкувалися напередодні цьогорічного конкурсу.

- З якими почуттями розстаєшся із титулом «Міс Вінниця»

- Я зі своїми почуттями не розстаюсь. Корона ж залишається у мене на пам’ять (сміється). Коли ми йшли на конкурс, ми чітко знали, що переможниця буде переможницею лише один рік. А її перемога і титул вже потім залишиться в історії.

- А як пройшов рік після перемоги? В житті щось кардинально змінилося?

- Активно. Скажу, що кардинально моє життя не змінилося. Тому що я завжди дотримувалася думки: якщо ти нормальна, порядна людина була до конкурсу – ти такою залишаєшся після нього. Конкурс – не якийсь меридіан, або відлік часу – до і після. Тому перемога у конкурсі лише внесла деякі корективи у моє життя.

 Зросла публічність – відразу зросла відповідальність. Особливо, перед конкурсом «Міс Україна». Адже там я вже представляла не тільки саму себе – Ольгу Безпалько, а  й цілий регіон - Вінницю.

- На твою думку конкурс «Міс Україна» об’єктивно проходив?

- Фінальна шестірка, була вибрана досить об’єктивно. Ми можемо, погоджуватись, або не погоджуватись з результатом першого місця. Але, я вважаю, що переможців не судять. Оскільки ця людина перемогла, значить вона цього варта.

Єдине, це формат конкурсу. Він досить відрізняється від вінницького. Стандартами та підготовко. Звісно, стандарти набагато вищі ані ж на регіональному рівні, тому що в Києві до конкурсу підходять більше з модельним форматом, проте, у Вінниці набагато вища підготовка і якість підготовки конкурсанток. За це я дуже вдячна організаторам нашого конкурсу. Мабуть, саме через це  я себе вільно почувала і змогла пройти у фінальну 12-ку.

- А які саме корективи вніс титул «Міс Вінниця» у твоє життя?

- Мені було дуже приємно, коли зовсім стороння мені людина,  заявила, що я, мабуть, одна з небагатьох «міс», яка зуміла правильно використати свій титул. Я з початку цій фразі не надала відповідного значення,  мабуть тому, що ніколи не прагнула до того, що отримала згодом. Мене запрошували бути ведучою на  різноманітних заходах,судити ігри КВН, конкурси краси, проводити різні відкриття закладів, на яких я була присутня, як титулована «Міс Вінниця». Насправді, це дуже приємно.

- А щодо професійних планів, відбулись якісь корективи? Адже з’явилась публічність, пізнаваність, яка відкриває більш широкі перспективи кар’єрного просування.

- Ні. Справа в тім, що я до цієї публічності, яку отримала, ніколи не прагнула. У першу чергу хочу реалізувати себе творчо і конкурс дав зрозуміти те, що, окрім своєї основної професії, над якою я довго працювала і не залишаю й продовжую працювати, я хочу реалізувати себе творчо. Я глибоко замислилася над собою й зрозуміла, що в мене насправді є мрія: прожити це життя гідно й залишити після себе  яскравий слід. Бути суспільно необхідною людиною, тим більше, якщо в мене є така можливість.

- За рік тобі часто доводилось брати участь у модельних показах, адже багато хто з учасниць конкурсу краси розглядає його кроком у модельний бізнес?

- Чесно кажучи, я ніколи над цим не замислювалася, але мене запрошували на такі покази. Не можу сказати, що часто, але разів зо п’ять я брала участь у таких показах.

- Участь у модних показах якось вплине на твою подальшу кар’єру?

- Думаю, що ні. Це якийсь період захоплення, а не ціль мого життя, і його переносити на своє майбутнє я б не хотіла, тому що формат моєї зовнішності  конкурсний, а не модельний.

- Ти зараз працюєш, чи продовжуєш навчатися?

- Поки що працюю не за професією. Займаюсь рекламою. У мої обов’язки входить весь процес від задуму до втілення реклами. Тут такий творчий напрямок, і я насправді себе у ньому знайшла.

Окрім того, я продовжую навчатися у магістратурі. Поступила у той університет, який планувала. Більш того, я пишаюся цим не менше, ніж титулом «Міс Вінниця», тому що було лише 5 бюджетних місць і я потрапила у цю п’ятірку.

- Як змінилося відношення до тебе батьків, родичів та інших людей з твого оточення після перемоги у конкурсі?

- Відношення батьків до мене не змінилося. Вони насправді дуже щасливі, що ця перемога стала моєю перемогою. Вони ще більше пишаються мною. Батько навіть зробив альбом, де роздрукував фотографії розміром А4, і возив його із собою в автомобілі,  показуючи його кому тільки можна і не можна.

- А з ким із минулорічних конкурсанток ти підтримуєш стосунки?

- Підтримую зв’язки із з «віце-міс» Алою Курботовою, «Міс мас-медіа» Людмилою Берчук,. Спілкуюсь з Анною Турапіною, з Ярославою Курячею, з Катею №16.

У мене і до цього було не мало знайомих, але після конкурсу їх побільшало. Але, як кажуть, що кількість це ще не якість. Мені було дуже приємно, що є й ті люди, які справді увійшли у моє життя й стали моїми друзями. І навіть на «Міс Україна», як би це не  смішно й не доречно звучало, але я там насправді знайшла щирих і порядних людей, за яких уболівала, адже вони потрапили у шестірку найкращих.

- В особистому житті відбулись якість зміни за цей рік?

- Так. Справді такі переміни відбулися, але коментувати їх я не буду. Скажу, що заміж, поки що не збираюсь…

- Окрім професійної діяльності ти не збираєшся себе реалізовувати в інших сферах?

- У мене є деякі плани, але вони стосуються менше публічної, а більше громадської діяльності. Ми працюємо, над кількома проектами, які, я сподіваюсь змінять життя в нашому місті у кращу сторону. Один з проектів пов’язаний із популяризацією багатодітності у родинах.

- …і ти готова на своєму прикладі популяризувати багатодітність?

- Особистим прикладом, ще не готова, але допомагати соціально іншим – так (сміється).

- А ти слідкуєш, як цьогоріч проходить підготовка до конкурсу, як поводяться його фіналістки?

- Так. Мені, чесно кажучи, це  цікаво, адже цього року дуже сильний набір дівчат. Тому і цікаво, як вони поводяться під час підготовки, і як вони зможуть себе показати під час конкурсу. Зі свої практики можу сказати, що ті дівчата, яких більш всього не до оцінюють, вони зможуть показати себе краще, адже на репетиціях вони більш зосереджені на плідній праці, а не на своїх особистих амбіціях. А ті дівчата, які більше приділяють уваги собі,  до конкурсу «перегорають». От чомусь є така тенденція, і я не знаю із чим це пов’язано. Але однозначно сказати хто і як себе поведе у фіналі я не можу. Вирішить все конкурс.

- Корона переможниці «Міс Вінниця» де у тебе вдома зберігається?

- На поличці лежить. У мене є поличка, де перші три яруси займають книги, а  сама нижня є  вільною. Я туди іноді складаю свої малюнки, інші необхідні речі, фотокартки. І поряд з цим стоїть корона.

- Ти якось готуєшся до передачі титулу «Міс Вінниця» своїй наступниці?

- Так готуюсь. Я вже підібрала вбрання для цього моменту, але саме головне – це привітати людину. Адже, сама знаю, який це важливий момент в пам’яті. Яскрава сторінка життя. Тому обов’язково привітаю, можливо поділюся своїм досвідом, приємним і не дуже, щоб вона знала, як себе поводитися у майбутньому.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі