Місто

Міськрада погодила два рішення для «старту» реконструкцію злітної смуги аеропорту «Вінниця»

22 грудня 2018, 08:32

21 грудня на сесії Вінницької міської ради депутати підтримали два проекти рішення, які дозволять отримати фінансування і розпочати реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця». Вартість робіт 1 мільярд гривень.

Депутати підтримали рішення Про надання дозволу комунальному підприємству «Аеропорт Вінниця» на залучення коштів позики від Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів.

«Щоб отримати перші 500 мільйонів, нам необхідно прийняти рішення щодо надання згоди комунальному підприємству отримати кошти від державного підприємства для фінансування інфраструктурних проектів», - прокоментував міський голова Сергій Моргунов.

Також проголосували за передачу у державну власність аеродрому та аеродромних об’єктів (будівель, споруд тощо), що знаходяться на балансі КП «Аеропорт Вінниця».

«Це вимоги держави. Якщо з державного бюджету виділяють кошти на реалізацію саме цього проекту, ми повинні передати злітно-посадкову смугу у власність. Сам аеровокзал, будівля аеропорту є комунальною власністю. Ми передаємо його тільки після реалізації цього проекту і введення його в експлуатацію. Якщо цього не відбудеться, все залишиться у власності територіальної громади міста Вінниці», - роз’яснив мер.

Вiнниця.info

Теги: аердром 
Матеріали по темі