Місто

Міст, що з’єднає Тяжилів і Замостя. На сесії Вінницької мерії ухвалили рішення про проектування переправи

26 жовтня 2018, 11:48

 26 жовтня на сесії Вінницької міськради затвердили проект рішення про розроблення детального плану території «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка». Мова йде про міст, що з’єднає Замостя і Тяжилів.

Сьогодні фахівці працюють над розробленням проектної документації. Довжина переправи складатиме понад півкілометра.

«Щоб потрапити на Тяжилів, можна їхати тільки через Брацлавську. Ідея цього проекту була закладена ще у 2007 році в генеральному плані. Від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка, через залізничні колії, запроектували вантовий міст. Довжина його майже 550 метрів.

Нам необхідно завершити проектування, зробити детальний план території, вирішити всі юридичні питання, пов’язані із земельними ділянками. А далі ми вже будемо шукати відповідний ресурс для самого будівництва.

Процес цей достатньо довгий», - сказав перед голосуванням міський голова Сергій Моргунов.

У свою чергу депутатка Ганна Давиденко запропонувала розглянути можливість зведення мосту за китайськими технологіями. За її словами зробити це можна за дві доби.

«В нас реконструкція Київського мосту відбувалася два роки і коштувала майже 3,8 мільйонів доларів. В той час, в Інтернеті є відео про те, як китайці змогли за 48 годин збудувати міст. Я запитала у наших китайських партнерів, скільки це коштувало. 5 мільйонів доларів. Лише на мільйон дорожче, але це нове будівництво, а не ремонт.

Тому, коли будете затверджувати документацію, зверніть увагу на цей момент. Якщо потрібно, я вам дам контакти тих людей, які будували міст», - сказала Ганна Віталіївна.

Сергій Моргунов запропонував їй долучитися до проектування переправи.

«Я думаю, ви навіть можете прийняти участь в проектуванні цього моста разом із своїми колегами. Разом визначити і об’єми, і можливу вартість про консультації ваших партнерів з Китаю», - відповів мер.

Проект рішення на сесії підтримали.

Нагадаємо, що у місті розробили проект Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниця 2030, який виставили на обговорення. Документ є передумовою для детального планування галузей розвитку міста і визначає просторові та змістові пріоритети на майбутнє десятиліття. У ньому йждеться і про міст, що з’єднає Замостя з Тяжиловом.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міст 
Матеріали по темі