Суспільство

Місто Іллінці на Вінниччині стане втричі більшим

12 травня 2021, 16:21

На засіданні Кабміну 12 травня погодили збільшення території трьох міст, серед яких Іллінці, що на Вінниччині. Територія міста Іллінці збільшиться з 780 до 3106 гектарів.

Про рішення Кабміну написав народний депутат Олексій Гончаренко.

Голова Іллінецької громади Володимир Ящук зазначив, що до цього громада йшла майже чотири роки.

«Тепер ми очікуємо підтримки від народних депутатів. Ще Верховна Рада має проголосувати», - сказав Володимир Ящук.

Головний архітектор міста повідомив, що розробили новий Генеральний план, враховуючи збільшення меж міста для комплексного просторового розвитку.

«Ми розробляли містобудівну документацію, Генеральний план населеного пункту. В Генеральному плані передбачаються проектні рішення забудови території міста. В нас є території за існуючими межами міста. Є землі перспективні для розбудови території. Є велика територія десь 57 гектарів, яку ми плануємо під розміщення садибної забудови і там багато ділянок буде відведено для родин учасників АТО. Ці зміни необхідні для перспективного розвитку нашої території», - повідомив головний архітектор Юрій Роїк.

Нагадаємо, Вінницька обласна рада надавала погодження Іллінцям на збільшення меж міста в 2019 році.

Раніше Вінниця.info публікувала фоторепортаж з Іллінців – місто потопає у тисячах різнокольорових квітів, які вирощують за доходи від сміття. Та розповідали, про початок виробництва тротуарної плитки зі сміття. Показували, як виготовляють тротуарну плитку.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Іллінці площа міста 
Матеріали по темі