Суспільство

Місце для вражаючих фото. Підтоплений кар’єр в Іванові може стати частиною туристичного маршруту. Фото і відео

29 серпня 2019, 09:57

Кар’єр в Іванові Калинівського району давно приваблює своїми краєвидами відвідувачів. Там часто влаштовують фотосесії. А вінницькі степістки з Flame Tap нещодавно зняли на його території новий кліп, що вражає своєю атмосферністю.

Голова Іванівської ОТГ Михайло Кулик розповів Вінниця.info, що кар’єр певний час не працював. Але тепер підприємство має нового власника та відновило роботу. Наразі об’єднана територіальна громада розробляє туристичний маршрут, який планує презентувати гостям з інших населених пунктів. Кар’єр також стане однією з його локацій.

Особливість місцини в її краєвидах. Частину кар’єру заповнила вода. Над плесом видніються фрагменти стовпів, до яких раніше були прикріплені лінії електропередач. Навколо – гранітні «сходинки» та хвойний ліс.

Прогулюватися на територію самого кар’єру небезпечно, однак ще з дороги відкривається красива картинка, на фоні якої можна зробити фото.

Нагадаємо, що затоплений кар’єр у Черепашинцях став місцем відпочинку, яке називають «вінницькими Мальдівами».Вінниця.info

Теги: кар'єр в Іванові фото 
Матеріали по темі