Політика

Місцеве самоврядування для нас важливіше за столичну владу сільський голова для нас ближчий, аніж Президент – Вінницький екс-губернатор Домбровський

12 жовтня 2010, 16:50

Колишній голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський вважає правильним розмежування у часі президентських, парламентських та місцевих виборів.

Про це Домбровський повідомляє на своєму персональному сайті.

"Практика європейської демократії у тому й полягає, що окремо мають бути вибори президентські, окремо парламентські, й окремо місцеві. Це не схожі органи, абсолютно різні формати і різною має бути логіка голосування людей", - зазначив він.

На думку Домбровського, коли було поєднання виборчих кампаній, люди, обираючи депутатів місцевих рад, часто оцінювали не місцеві партійні структури, не регіональних лідерів, а орієнтувались передусім на очільників політичних партій. "Нерідко ми голосували за яскраву коробку, а в ній був неякісний товар", - сказав він.

Домбровськии вважає, що під час місцевих виборів люди оцінюють не глобальні обіцянки, а обирають реальні програми розвитку місцевих громад. "Образно кажучи, ми не обираємо Мойсея, який сорок років водитиме нас по пустелі без жодних гарантій. Ми наймаємо комунальних менеджерів з чіткими зобов’язаннями і суворою відповідальністю", - додав він.

"Ми повинні зрозуміти, що місцеве самоврядування для нас важливіше за столичну владу сільський голова для нас ближчий, аніж Президент", - вважає екс-губернатор.

Нагадаємо, що Вінницький екс-губернатор Домбровський очолив список політичної партії "Єдність" на виборах депутатів Вінницької обласної ради.

Окрім того, Домбровський висунутий "Єдністю" кандидатом в депутати облради по одномандатному мажоритарному округу №14 у Калинівці, де буде конкурувати за мандат із колишнім начальником Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області Василем Поліщуком.

11 вересня стартувала кампанія з чергових місцевих виборів, які призначені на 31 жовтня.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі