Економіка

Місцеві бюджети Вінниччини збільшились на 2 млн 400 тис гривень за рахунок земельних адмінпослуг

16 серпня 2019, 15:40

Від початку року 2 млн 400 тис гривень спрямували до місцевих бюджетів на Вінниччині за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру регіону.

Повідомляє Вінницька ОДА.

«Найбільші надходження коштів – 2 млн 251 тис. грн – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали понад 23 тис. таких документів. Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали громадянам майже 135 тисяч адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Переважну більшість з них – 110 тис., або 81% від загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі», - зауважують там.

Найбільшою популярністю серед безоплатних адміністративних послуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки майже 41 тис. та 41 тис. послуг відповідно.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Вiнниця.info

Теги: Вінниччина бюджет земля 
Матеріали по темі