Суспільство

«Містична Вінниця»: вінничан запрошують на благодійну екскурсію. Зібрані кошти підуть на лікування Валерії Дробинко

21 листопада 2019, 13:55

27 листопада у Вінниці організують екскурсію нічним містом, де розкажуть про містичні місця. Екскурсія благодійна – кожен учасник повинен здійснити мінімальний внесок – 100 гривень. Зібрані кошти підуть на лікування вінничанки Валерії Дробинко. Дівчинці потрібна реабілітація після важного захворювання головного мозку.

Початок екскурсії о 18-й годині.

Про це повідомляють організатори екскурсі у «Фейсбук».

«Ви звикли бачити Вінницю яскравою, затишною, безпечною та… надто буденною? А як щодо іншого погляду? Пропонуємо вам здійснити прогулянку вечірнім містом, де вдалині від сонячних променів прокидаються загадковість та містика.

Чи знали ви, що в Вінниці є привиди? Що товсті стіни старих будівель, які вже стали нам звичними, приховують багато таємниць та легенд? Що наше місто може справді налякати або здивувати? Настав час відкрити для себе унікальні емоції та поринути у незвичайну атмосферу темних провулків та загадкових історій завдяки новому екскурсійному маршруту від братів Леонових — «Вінниця Містична». Приходьте, якщо не боїтесь!

Ця екскурсія буде проведена з метою збору коштів для Валерії Дробинко. Мінімальний благодійний внесок - 100 грн. Попередня реєстрація за телефоном 0983478575», – пишуть організатори.

Як пише мама Валерії Дробинко – Олена, на початку 2020 року дівчинка має пройти другий курс лікування в клініці захворювання головного мозку в Юнчен, Китай.

«Результати Лєрочки після лікування в Китаї, приємно тішать. Вона сьогодні змогла просидіти за комп'ютером, добре утримуючи спину, майже годину, без фіксації і підтримки. У неї заробила ліва ручка, повністю розкрилася долонька. Всього цього ми домоглися завдяки Богу і лікування в клініці захворювань головного мозку в Юнчен, Китай. Тепер нам необхідно пройти другий курс, який призначений на січень 2020 року. Сума від клініки за три місяці 15 430 доларів, на сьогоднішній день зібрано тільки 42 тисячі гривень. Друзі, підтримайте, у нас дуже мало часу», – пише Олена Дробинко.

Щоб допомогти Валерії, можна перерахувати кошти за наступними реквізитами: Приватбанк 5168 7573 4393 6433 – Дробинко Олена.

Вінниця.info

Теги: екскурсія благодійність 
Матеріали по темі