Суспільство

Митрополит Володимир освятив нижній приділ на честь святого Димитрія Солунського у Свято-Михайлівському храмі у Немирові

9 серпня 2010, 11:24

Предстоятель Української Православної Церкви (Московського патріархату) Митрополит Володимир 8 серпня відвідав Немирів у Вінницькій області, де освятив нижній приділ на честь святого Димитрія Солунського у Свято-Архангело-Михайлівському храмі міста.

Митрополиту співслужили архієпископи: Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство регіону. Участь у богослужінні прийняв і голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига.

Свято-Архангело-Михайлівський храм у Немирові було зведено з ініціативи настоятельки Свято-Троїцького Немирівського жіночого монастиря ігумені Херувіми (Грицишиної) за активної участі та спонсорської підтримки Української горілчаної компанії "Nemiroff".

Освячення місця під будівництво Свято-Михайлівського храму відбулось 21 листопада 2000 року – у день пам’яті архістратига Божого Михаїла. 2004 року був зведений нижній храм в ім’я святого мученика Димитрія Солунського. Цього ж року розпочато будівництво верхнього храму. 13 вересня 2008 року Блаженніший Митрополит Володимир освятив головний приділ храму в ім’я Архистратига Божого Михаїла.


 
 

 


 


 


 

   

 


 

  
 
 


  

 

 

 


 

  


 


 


 


 

 

 


 

 

 


 


 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі