Суспільство

Мітинг «SaveФОП» у Вінниці: конфлікт, поліція і що хочуть підприємці

14 січня 2021, 14:00

У Вінниці 14 січня біля адміністрації на Соборній зібрався мітинг #SaveФОП, який почався зі штовханини між присутніми на акції протесту. Одні кричали: «Ганьба Доротичу», інші відповідали: «Провокатори!». Конфліктна ситуація виникла між представниками з ГО «Едельвейс» і учасниками мітингу #SaveФОП. Хлопці з «Едельвейсу» розгорнули плакати з критикою одного з організаторів підприємців Сергія Доротича, якого звинувачували співпраці з проросійською політсилою. Ці плакати почали виривати з рук учасники руху #SaveФОП. Також лунали обурення, що учасники мітингу приїхали з Києва. Поліція діалогу намагалась втамувати пристрасті між двома сторонами. В результаті, одного чоловіка правоохоронці затримали.


У Вінниці вимагали, щоб підприємцям під час локдауну дозволили працювати, а власник магазинів побутової техніки виступав проти того, що з 1 січня 2021 року РРО є обов’язковим при продажу техніки.

Виступив на мітингу і Сергій Доротич, який є одним організатором сьогоднішнього мітингу в Вінниці.

«Ми вважаємо, що в час, коли держава потерпає, коли в державі навіть не фінансують вже незахищені статті бюджету, отримувати якісь додаткові кошти у вигляді допомоги для підприємців – неправильно. Значно правильніше було би зняти безглузді обмеження і дати можливість бізнесу працювати. Вважаю, треба знімати бар’єри, треба максимально спрощувати питання ведення і відкриття підприємництва. Для країни є один рецепт – ми маємо стати країною підприємців, покупців, господарств та господарів», – керівник руху SaveФОП Сергій Доротич.Для довідки:

  • РРО з 1 січня 2021 року обов’язкові при:
  • реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізації лікарських засобів, виробів медичного призначення
  • наданні платних послуг у сфері охорони здоров'я;
  • реалізації ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Підприємці на час карантину втратили доходи. Разом з тим із державного бюджету передбачили компенсацію у 8 тис грн ФОПам, яким під час локдауну заборонено працювати.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: мітинг ФОПи 
Матеріали по темі