Здоров‎’‎я

Міжхребцеві грижі та інші захворювання спини у санаторії «Поділля» лікують без операції

25 вересня 2020, 10:00

Його називають перлиною. Унікальним місцем, де відновлюються сили, і організм звільняється від недуг…

Ароматом хвої та свіжістю чистого лісового повітря зустрічає санаторій «Поділля» у невеличкому містечку Хмільник, що на Вінниччині, людей з усього світу.

Тут допомагають навіть у тих випадках, коли дороговартісне лікування безсиле перед хворобою…

Хронічні захворювання опорно-рухового апарату та суглобів, нервової системи, судин, бронхо-легеневої системи, ускладнення цукрового діабету, алергічні реакції та інші недуги лікують за допомогою радонових вод та комплексного підходу із застосуванням вдосконалених методик і медичного обладнання.

У закладі проходять лікування зірки українського шоу-бізнесу, заможні люди з країн близького й далекого зарубіжжя та жителі звичайних містечок і сіл. Адже хвороби виникають в усіх, незалежно від соціального статусу та віку…

– Закордонні лікарі часто дивуються, коли після їхніх невтішних прогнозів щодо певних хвороб, люди одужують у санаторії «Поділля», – розповіла лікар-невролог Тетяна Бойко. – Я лікувала жінку 45-років, яка приїхала з Норвегії, з болями у хребті та порезом стопи (це захворювання, при якому не функціонують м’язи). У комплексі радонотерапії та медикаментозного лікування, мені вдалося не лише позбавити її від захворювань спини, а й від порезу. Лікування за допомогою радонових ванн допомогло вилікувати молодого киянина від келоїдних рубців на тілі, що виникли після опіків. Він взагалі не міг рухатись, а по проходженню курсу лікування, його шкіра почала відновлюватись і він знову почав вести звичний спосіб життя. Дуже часто із захворюваннями спини звертаються люди, яким показані оперативні втручання, а в нас вони виліковуються без операцій.

Таких історій, які часто називають дивом, тут безліч. Поставити людину на ноги у прямому значені цього висловлювання допомагають цілющі властивості радону та методики, які роками розробляються і вдосконалюються лікарями закладу.

– Радон зцілює завдяки своєму багатому складу, до якого входять майже всі елементи таблиці Менделєєва, – зазначає Тетяна Дмитрівна. – Радонові ванни чинять на організм людини обезболюючу та анальгезуючу дію. Покращують імунну систему, кровообіг, стимулюють роботу залоз внутрішньої секреції. Це сприяє швидкому відновленню організму та підвищенню лікувального ефекту від інших процедур, які призначаються людині в комплексі з радоновими ваннами.


Захворювання хребта, з якими найчастіше звертаються до оздоровниці, лікують за допомогою особливої процедури, - підводної витяжки. Вона, в комплексі з іншими призначеннями лікарів, допомагає позбутися гриж та інших наслідків довготривалого захворювання спини, без операцій.

Курс лікування дозволяє відновити організм та на тривалий час забути про скованість у хребті, болі в попереку і хронічний головний біль.

Магнітотерапія, електрофорез, бальнеотерапія, масажі, спортивна гімнастика, дошка Євмінова, лікування торфом та багато інших процедур спрямовані на швидке одужання людей із захворюванням опорно-рухового апарату.

Разом із вдосконаленням методик лікування у санаторії «Поділля» вдосконалюються й апартаменти, а також зони відпочинку, SPA-комплекс, культурно-розважальні програми.

Гості закладу завжди приємно вражені теплим обслуговуванням персоналу їдальні та довершеними стравами на будь-який смак.

– Хто приїздить до нас на оздоровлення – у лікарнях не лікується, –зазначають лікарі санаторію «Поділля». –Хто вже встиг переконатися в цьому – без сумнівів долає тисячі кілометрів аби позбутись від недуг і відновити організм, а ще відпочити душею в тихому, спокійному, мальовничому куточку серця України.

Адреса санаторію «Поділля»: вул. Курортна, 10, м. Хмільник, Вінницької області, інд. 22000

Відділ реєстрації та реалізації путівок:

+38 (04338) 2-44-31

+38 (067) 23-23-415

+38 (063) 68-55-053

+38 (095) 63-59-606

Теги: Хмільник санаторій "Поділля" радонові ванни лікування здоров'я 
Матеріали по темі