Суспільство

Мобілізовані вінничани не голосуватимуть на місцевих виборах у жовтні

1 липня 2015, 13:00

 25 жовтня під час проведення в Україні місцевих виборів не всі матимуть змогу проголосувати. Цьогоріч це стосується не лише ув’язнених, але й мобілізованих громадян.

Про це 1 липня розповів начальник відділу ВДРВ Вінниці Анатолій Сінявський під час обговорень змін до законодавства про місцеві вибори в державі.

«Не голосують у нас строковики і ув’язнені, які відбувають покарання на Привокзальній, 26 і на Островського,2, крім тих, хто знаходиться у СІЗО.

Стосовно мобілізованих військовослужбовців: якщо уважно прочитати кілька статей Закону, то вони не є виборцями в даному розумінні. Простими словами, це люди, які знаходяться у відрядженні. А ті люди, які знаходяться у відрядженні не можуть приймати участь у виборах, бо ніхто туди возити бюлетені не буде.

Виборцем вважається та людина, яка зареєстрована і проживає на території, але, якщо людина мобілізована, вона на даний час не проживає в цьому місці. І організувати голосування за межами свого регіону ніколи не було можливим. Робити тимчасову зміну місця голосування – не має жодної», - сказав А. Сінявський.

За його словами, всього в Україні волевиявлення не проявлять 130-140 тисяч мобілізованих. До цього числа додаються ще й правоохоронці, які охоронятимуть порядок 25 жовтня.

ВИННИЦА.info

Теги: депутати вибори 
Матеріали по темі