Події

Молдаванин вез через границу 47 контрабандных черепах

12 березня 2010, 14:07

У Вінницькій області на посту «Могилів-Подільський - залізничний» в пасажирському потязі «Москва - Кишинів» в громадянина Молдови вилучено 47 черепах та 20 коралових поліпів.

Про це сказано у повідомленні Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

За повідомленням, інспектором відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки на державному кордоні Державної екологічної інспекції у Вінницькій області на посту Могилів-Подільський «залізничний» при проведенні екологічного контролю пасажирського потягу «Москва - Кишинів» №47 у вагоні №20 було виявлено незаконне перевезення громадянином Молдови об’єктів тваринного світу: черепах (47 шт.) та коралових поліпів (20 шт.).

Перевезення цього виду тварин без відповідного дозволу Мінприроди є порушенням ст. 17, 28, 53 Закону України «Про тваринний світ» та Наказу №204 від 08.09.99р. п.6 Положення про екологічний контроль в пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць і митниць.

Працівником Інспекції складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 88 КУпАП. Об’єкти тваринного світу вилучені відповідно до опису.

Інспекцією вживаються заходи щодо розміщення рептилій-черепах на тимчасове проживання у спеціально відведені для цього місця до винесення судового рішення.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі