Суспільство

Молодь хоче змінювати країну: Владислав Скальський зустрівся з учасниками програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець. Вінниця»

21 листопада 2019, 17:24

Студенти-активісти вінницьких університетів, які брали участь в проекті «Державотворець. Вінниця» зустрілися із головою ОДА Владиславом Скальським. В ході зустрічі вони говорили про ефективні методи державного управління, цифрову трансформацію суспільства, викорінення корупції та ідеологію підготовки професійних кадрів.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «ДІ ЛИ» організували даний проект задля ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення, залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням, подальшої професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування через організацію освітньо-профорієнтаційних стажувань. Тож у зустрічі також взяла участь директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Усі учасники протягом 7 днів, з 13 листопада, здобували теоретичні, практичні знання, пройшли тренінг з проектного менеджменту та сформували свої власні проекти. Державотворці зустрічались з топ-спікерами у сфері бізнесу, ЗМІ, органів виконавчої влади області та місцевого самоврядування, а також здійснили ознайомчі візити у найпотужніші підприємства Вінницької області: ПромАвтоматика, ТОВ «Люстдорф», ViOil, завод з виробництва сонячних панелей KNESS.

Зустріч з головою ОДА – завершальний етап проекту, який надав можливість молодим активістам обговорити з очільником регіону питання, що їх хвилюють та проблеми, які стоять перед державою на даний час.

«Ми з вами і є держава. Немає такого дядька, який за нас усе вирішить і зробить. Ця епоха закінчилася разом із зникненням конструкції під назвою Радянський Союз. Ми більше не можемо витрачати ресурси на штучне підтримання економіки. Ми повинні жити в світі реальної економіки. А тому такий важливий компонент, як державне управління повинне забезпечуватись ефективним методом»,- підкреслив Владислав Скальський.

Ефективний метод управління, а ще креативні індустрії, концепція «навчання протягом життя», урбанізація, війна та розведення військ – теми, які цього вечора обговорювали студенти з головою ОДА.

На завершення зустрічі учасники «Державотворця» вручили Владиславу Скальському подяку за сприяння проекту та попросили написати на фліпчарті побажання для молоді, яка хоче змінювати країну.

«Ніколи не йдіть на компроміси з совістю!» – написав голова облдержадміністрації наказ молодим державотворцям.


Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: студенти проект зустріч 
Матеріали по темі