Спорт

Молодь vs депутати: на Вінниччині напередодні Дня молоді розпочався обласний турнір з настільного тенісу

15 червня 2021, 09:26

14 червня, на Вінниччині напередодні Дня молоді розпочався обласний турнір з настільного тенісу серед депутатів місцевих рад та молоді.

Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної ради.

Турнір відбувся за підтримки та ініціативи Народного депутата України Ірини Борзової, Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, Голови ОДА Сергія Борзова та Федерації настільного тенісу у Вінницькій області.

Змагання відбувались у залі СК «Здоров‘я», збудованого в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Молодь проти депутатів – рідкісне протистояння. Насправді, спорт об’єднує! Настільний теніс по праву вважається однією з найбільш популярних спортивних ігор у світі і це справді так. У нього із задоволенням грають, без перебільшення, більше двох мільярдів людей. В Україні ця гра теж широко пропагується і постійно розвивається, в тому числі і у Вінницькій області. Впевнена, що цей турнір стане гарною літньою традицією спортивної зустрічі депутатів з молоддю», – висловила переконання Наталя Заболотна.

Участь взяли 41 учасник з різних громад Вінницького району, серед яких 11 депутатів. Головний суддя змагань – президент федерації настільного тенісу у Вінницькій області Сергій Лімонов. Депутати спробували свої сили, граючи з молоддю, згідно жеребкування. Молодь перемогла!

Переможцями стали:

  • Парнивода Ілля – переможець турніру, представник Вінницької ТГ.
  • Фурман Олег – в запеклій грі здобув срібло, представник Іллінецької ТГ.
  • Беланчик Дмитро – здобув бронзову винагороду, представник Гніванської ТГ.

Фінальна гра відбудеться у СК «Здоров'я» 25 червня.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото із сайту ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: турнір з тенісу 
Матеріали по темі