Суспільство

Молодь з 26 навчальних закладів та команди «Ліги Сміху» стали учасниками «Вінницької Студвесни 2017». Фоторепортаж

24 травня 2017, 14:12

 У Вінниці на День Європи в Україні вшосте відбувся найчисельніший студентській фестиваль «Вінницька Студентська весна 2017», який під девізом «Україна – це Європа» об’єднав ініціативне, талановите, активне студентство з 26 навчальних закладів Вінниччини та молодь з Києва, Луганська, Хмельницького. Своїми авторськими піснями вінничан вітав відомий 12-ти річний волонтер, що постійно допомагає бійцям АТО, який став фіналістом телевізійного шоу «Україна має талант» Артем Харченко.

Про це повідомляє Громадська організація «Розвиток. Розвиток».

Фестиваль «Вінницька Студентська весна 2017» розпочався святковим парадом, під час якого студентство, на чолі з своїми лідерами, презентували команди-учасників. Після чого тисячі студентів та гостей міста виконали Гімн України, а спільним флеш-мобом «Україна – це Європа» продемонстрували, що Вінниця це Європейське місто, Україна – це Європа, а молодь – це майбутнє європейської України.  

Після офіційного відкриття розпочався гала-концерт, на якому були представлені найкращі та найактивніші студенти вузів України. Кожна команда учасників змогла гідно представити свій учбовий заклад у таких жанрах, як вокал, хореографія та оригінальний жанр. Студентство Вінниччини продемонструвало свою неповторність, талановитість та багатогранність. Кожен номер був насичений патріотизмом до рідної країни. Своєю неординарністю та артистизмом вражав ведучий фестивалю Олексій Балацький.

На Європейській площі під час Фестивалю майбутні абітурієнти, а також усі бажаючі на виставці «Європейська освіта» мали можливість ознайомитись з пропозиціями  навчальних закладів Вінниччини для обрання майбутньої професії.

Завершився Фестиваль виступами веселих та кмітливих телевізійних команд «Ліги Сміху» «Луганська збірна”» та «Відпочиваємо разом» з Хмельницького.  

Організатор фестивалю, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова переконана, що молодь, це майбутнє нашої європейської держави.

«Фестиваль «Вінницька Студентська весна» став невід’ємною частиною святкування Дня Європи у Вінниці. Учасники цьогорічного фестивалю в черговий раз продемонстрували свої високі таланти, єдність та небайдужість. Приємно відмітити, що з кожним роком кількість учасників зростає, а Фестиваль набирає Всеукраїнських масштабів. Впевнена, що з такою креативною та ініціативною молоддю, Україна буде повноцінною європейською державою», - говорить. І Борзова.

Традиційно організаторами фестивалю виступили громадська організація «Всеукраїнське об’єднання Розвиток. Розвиток»  та її керівник Ірина Борзова за підтримки Вінницької міської ради. Сприяли проведенню заходу Департамент соціальної та молодіжної політики ОДА, відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, Вінницька молодіжна рада.

У фестивалі взяли участь: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Вінницький національний технічний університет; Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова; Вінницький соціально-економічний інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"; Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету; Донецький національний університет; Приватний вищий навчальний заклад "Вінницький фінансово-економічний університет"; Вінницький кооперативний інститут; Вінницьке відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права Університету державної фіскальної служби України; Вінницький коледж будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва та архітектури; Вінницький коледж Національного університету харчових технологій; Вінницький технічний коледж; Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету; Вінницький транспортний коледж; Державний вищий навчальний заклад « Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»; Державний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»; Могилів Подільський технолого - економічний коледж Вінницького Національного аграрного університету; Вище художнє професійно-технічне училище №5; Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій»; Вінницький Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету; Вінницький навчально - науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету; Державний навчальний заклад « Вище професійне училище №7»; Вінницький коледж економіки і підприємництва Тернопільського національного економічного університету; вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» та Студії cучасного танцю «ARTFUSION».

 

 

Вінниця.info, фото ГО "Розвиток.Розвиток"

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фестиваль молодь 
Матеріали по темі