Культура

Молодий художник відкрив виставку у Вінниці і подарував Кудлаєнку авторську картину з Вежею. Фоторепортаж

24 січня 2017, 18:38

 24 січня у Вінниці розпочала роботу виставка молодого художника Анатолія Гайструка. Проект «Україна крізь віки» присвячений Дню соборності. У мистецькій залі «Арт-Шику» зібрали кращі роботи хлопця, які перемагали на європейських конкурсах, здебільшого, гобелени. Представлені на виставці і картини, виконані в авторському стилі. Останнє своє полотно Анатолій створював близько трьох місяців.

Про це художник розповів Вінниця.info.

«Сьогодні на виставці близько 15 робіт текстильної техніки, в основному, гобелени, які створювалися протягом 10 років. Також є авторські техніки, в яких я використовую різні матеріали: і лоза, і сизаль, і марля…

Остання робота - це абстрактний натюрморт -  класичне ткацтво поєднане з авторською технікою. Спершу я працював над ескізом, потім – малював ескіз фарбами і, врешті, відтворював його на ткацьких рамках», - зазначив вінничанин.

На виставку молодого художника завітав народний депутат Сергій Кудлаєнко. Анатолій називає його другом, бо земляк неодноразово допомагав втілювати в життя творчі проекти, підтримував на виставках за кордоном. Сьогодні митець підготував для нього особливий подарунок – авторське полотно з вінницькою Вежею.

Сергій Володимирович зізнався, що за багато років знайомства, це перша картина від Анатолія. Нардеп планує розмітити її в свої приймальні у Вінниці.

«Я думаю, що поставлю її у Вінниці в своїй приймальні, - говорить Сергій Кудлаєнко. - Ми знайомі вже 10 років. Колись Толя прийшов до мене зі своєю мамою і показав деякі роботи. Під час першої нашої зустрічі я був приємно вражений.

Сьогодні він має дуже великий авторитет в колі митців. Представляє Вінницю і область за кордоном. Приємно, що де б він не був, завжди пам’ятає своє коріння, завжди показує, на скільки у Вінниці талановиті люди.

Творча молодь - це наше майбутнє. І підтримувати їх -  наш обов’язок Ми повинні зробити все, щоб країна пишалася ними», - зазначив народний депутат.

Виставка «Україна крізь віки» триватиме в «Арт-Шику» до 5 лютого.

Нагадаємо, що Анатолій Гайструк встановив новий рекорд України: 30 пар боксерських рукавичок з унікальною вишивкою.

Анатолій Гайструк і Сергій Кудлаєнко

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виставка 
Матеріали по темі