Події

Молодий вінничанин через ревнощі втратив нирку

4 травня 2011, 15:24

У Вінниці двоє молодих чоловіків через ревнощі влаштували бійку, після якої один з них потрапив до реанімаційного відділення міської лікарні з ножовим пораненням.

Про це повідомляє Яна Шкляр помічник начальника Вінницького міського Управління міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області по зв’язкам з громадськістю та засобами масової інформації.

Нещодавно до чергової частини Вінницького міського управління міліції надійшло повідомлення від бригади лікарів швидкої допомоги. В повідомленні йшлося про те, що у реанімаційне відділення міської лікарні з ножовим пораненням доставлений молодий чоловік.

Як з’ясувалось, напередодні трагедії потерпілий запросив на прогулянку свою кохану дівчину. Під час романтичної зустрічі на її мобільний телефон надійшов дзвінок від хлопця, з яким вона не так давно познайомилась через мережу Інтернет. Новий знайомий, студент одного з Вінницьких вузів, дізнавшись, що дівчина на даний момент знаходиться з іншим, не залишав її у спокої та продовжував телефонувати. Так тривало доти, поки хлопець, з яким прогулювалась дівчина не вихопив з її рук мобільний телефон. Під час телефонної розмови між суперниками виникла сварка, і молоді люди домовились зустрітись для з’ясування стосунків.

На зустріч студент прийшов з ножем, за допомогою якого вирішив розв’язати конфлікт. Під час бійки хлопець вдарив свого суперника ножем, лезо якого дісталось до нирки.

Аби врятувати життя потерпілому, лікарям довелося видалити нирку.

Співробітники міліції затримали підозрюваного у вчинені злочину за місцем проживання. На даний час стосовно підозрюваного обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває слідство.                                                                        

ВИННИЦА.info
Матеріали по темі